صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

درمیشیان فیلمبرداری «لانتوری» را متوقف کرد

فیلمبرداری فیلم سینمایی «لانتوری» تازه‌ترین فیلم رضا درمیشیان متوقف شد.

لانتوری

محمدرضا منصوری مدیرتولید فیلم سینمایی «لانتوری» ضمن تائید این خبر گفت:«فیلمبرداری این فیلم را متوقف کرده‌ایم تا وضعیت لوکیشن‌های باقیمانده فیلم را مشخص کنیم. فیلم لانتوری یک پروژه کاملا مستقل از بخش خصوصی است و متاسفانه برخی نهادهای دولتی کوچکترین همراهی با این پروژه سینمایی نمی‌کنند. با توجه به فیلمنامه بخشی از داستان فیلم می‌بایست در لوکیشن‌هایی فیلمبرداری شود که منوط به اجازه نهادهای دولتی است و ما همچنان در تلاشیم تا اجازه بگیریم و وضعیت‌مان مشخص شود.»

او در ادامه افزود: «بیش از هشتاد درصد از فیلمبرداری لانتوری انجام شده و تنها بیست درصد از آن باقیمانده است.»

«لانتوری» داستانی عاشقانه دارد و باران کوثری، نوید محمدزاده و مریم پالیزبان نقش‌های اصلی این فیلم را بازی می‌کنند.

حسین پاکدل ، رضا بهبودی ، بهناز جعفری، مهدی کوشکی، نادرفلاح ، ستاره پسیانی، بهرنگ علوی ، بهرام افشاری، کاظم سیاحی، سیاوش چراغی پور، سجاد تابش، یسنا میرطهماسب و... از بازیگران «لانتوری» هستند.

تهیه کنندگی و کارگردانی «لانتوری» را رضا درمیشیان بر عهده دارد.

ساخته قبلی درمیشیان «عصبانی نیستم!» که فیلم برگزیده انجمن منتقدان بود و جوایز استعدادهای جشنواره شانگهای را گرفت با وجود داشتن پروانه نمایش ، سه شب قبل از نمایش عمومی به درخواست کمیسیون فرهنگی مجلس و وزیر ارشاد از نمایش آن جلوگیری به عمل آمد و اجازه نمایش عمومی پیدا نکرد.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها