صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

عوامل فیلم «پنج تا پنج» با مردم دیدار می‌کنند

آیین دیدار با عوامل «پنج تا پنج» به کارگردانی تارا اوتادی یکشنبه ۱۰ خرداد در سینما فرهنگ برگزار می‌شود.

5ta5
این فیلم سینمایی،«پنج تا پنج» از ۵ اردیبهشت اکرانش را در گروه سینمایی هنر و تجربه آغاز کرد و آیین دیدار مردمی این فیلم سینمایی یکشنبه ۱۰ خرداد ماه ساعت ۲۰:۳۰ در سینما فرهنگ برگزار خواهد شد.

تارا اوتادی کارگردان،ماهان حیدری نویسنده،رضا کیانیان،محمد علی دیباج،تورج نصر،علی اصغر شهبازی بازیگران فیلم در این مراسم حضور دارند.

«پنج تا پنج» نخستین فیلم سینمایی تارا اوتادی است ، که به قلم ماهان حیدری به نگارش درآمده .این فیلم ،برداشتی آزاد از نمایشنامه ی پنچری شاهکار فردریش دورنمات آلمانی ست که اولین بار توسط استاد گرانقدر تئاتر ، زنده یاد حمید سمندریان به فارسی برگردانده شد.

«پنج تا پنج» داستانِ مردی را از ساعت پنج عصر تا پنج صبح روایت می کند که اتومبیلش در جاده ای دور افتاده دچار سانجه ای شده و او به ناچار مجبور می شود آن شب را در منزل چهار پیرمرد به صبح برساند.پیرمردان شرط اقامت مرد در آن خانه را حضور وی در بازی معمول خود دانسته از وی می خواهند در بازیشان شرکت کند.مرد پس از مخالفت اولیه و کش و قوس هایِ فراوان به اجبار شرط را پذیرفته با آنها واردِ بازی می شود.

رضا کیانیان نقش اول این فیلم را برعهده داشته ، شمس لنگرودی ، علی اصغر شهبازی ، تورج نصر و محمدعلی دیباج دیگر بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها