صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

منصور لشگری قوچانی: برای تبلیغات «عصر یخبندان» پول نداریم

با توجه به هزینه زیادی که صرف ساخت این فیلم سینمایی شده، دیگرپولی برای تبلیغ این اثر ندارم اما نهایت تلاش را می‌کنم تا شاهد آشتی مخاطب با سینما در ماه رمضان باشیم.

عصر یخبندان
منصور لشگری قوچانی راجع به نحوه اکران این اثر سینمایی، اظهار کرد: از آن جایی که این اثر بلند را در بخش خصوصی ساخته ایم و از هیچ نهاد دولتی پولی را برای تولید این پروژه نگرفته ایم، جیب هایم خالی از اسکانس است.حدود یک میلیارد و 800 میلیون تومان هزینه ساخت فیلم شده و توانستم  مبلغ 230میلیون تومان را از اکران های خصوصی این فیلم بدست بیاورم، همین امر سبب شده برای تبلیغات تلویزیونی و محیطی یا بیلبوردی شهری فیلم، نتوانم پولی را هزینه کنم.

وی افزود: با یک شرکت قراردادی بسته ایم و  قرار است با جمعی از هنرمندان، گروهی از منتقدان و اهالی رسانه کمپینی را برای  تبلیغات «عصریخبندان» ایجاد کنیم و این با تبلیغات خود بی شک مردم را به دیدن «عصریخبندان» درایام ماه مبارک رمضان راغب می کند و  منشا این اتفاق به فروش دیگر اثار سینمایی هم می تواند، کمک کند.

تهیه کننده «عصر یخبندان» در ادامه خاطرنشان کرد: با موافقت رئیس سازمان سینمایی و مهندس مسچی مدیرعامل سینما شهر، قصد داریم، نمایش «عصر یخبندان» را از صبح تا قبل از افطار بصورت نیم بها در بیاوریم. خیلی از جوانان ودانشجویان هم از این شرایط می توانند، نهایت بهره را ببرنند، لذا خودم دانشجوی دانشگاه پلی تکنیک امیرکبیر بوده ام و از لذت تماشای فیلم با زبان روزه در ایام ماه رمضان کاملا آگاه هستم.

قوچانی تصریح کرد: با شورای پخش آگهی پیام بازرگانی مکاتباتی را در جهت پخش تیزرهای این اثر سینمایی داشتم و از دوستان قول های را جهت پخش تبلیغ این فیلم دریافت کرده ایم، واقعا همه مطبوعات، سینماداران، صداو سیما همگی باید دست به دست هم بدهیم تا سینمای کشورمان به سمت درآمدزایی حرکت کند، تا شاهد اعتلای سینمای ایران باشیم.

همچنین وی با اشاره به امکان نمایش «عصر یخبندان» در شهرهای  فاقد سینما ، گفت: آمادگی خودم را جهت نمایش این فیلم در دورترین نقطه مرزی کشورمان اعلام می کنم، حتی حاضر به نمایش فیلم پس از افطار مجالسی که سفره اطعام آنها برگزار می شود، هستیم.

این تهیه کننده در آخر عنوان کرد: حاضر به همکاری با شرکت های شخصی و دولتی هستم، باید فضا را برای سرمایه گذاری در سینما به وچود بیاوریم، تا سرمایه گذار حاضر به همکاری در حوزه سینما شود. شخصا برای اینکه سوپاپ اطمینانی بین خودم و سرمایه گذار جهت بازگشت مالی ایجاد شود، حاضرم هرگونه ضمانتی را جهت بازگشت هزینه های مصرف شده امضا کنم. لذا نباید بخش خصوصی چتر حمایتی خود را از سینما دریغ کند، که این امر نیازمند، فراهم کردن شرایط  سودآوری در گیشه سینما است.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها