صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

تعطیلی آخر هفته سینماهای سراسر کشور/ادامه اکران «من دیگو ماردونا هستم» در سینماهای آزاد

تعطیلی سینماهای تهران در ایام نیمه خرداد ماه مشخص شد.

سینما

غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش درباره تعطیلی سینماها در ایام نیمه خرداد گفت: تمام سینماها روز 14 خرداد ماه همزمان با رحلت امام خمینی(ره) کاملا تعطیل هستند.

وی درباره تعطیلی 15 خرداد نیز اضافه کرد: تعطیلی سینماها تا روز 15 خرداد ماه تا ساعت 19 خواهد بود اما بعد از آن برنامه‌ی اکران خود را آغاز می‌کنند.

فرجی ادامه داد: در جلسه امروز 11 خردادماه شورا به اتفاق آرا، آقای ابوالحسن داودی به نمایندگی از کانون کارگردان‌ها انتخاب شد و ریاست شورا را بار دیگر برعهده گرفت، همچنین آقای آشتیانی پور به عنوان نایب رئیس و بنده به عنوان سخنگو انتخاب شدیم.

به گفته او؛ در این جلسه مرتضی شایسته به عنوان نماینده کانون پخش‌، محمد قاصد اشرفی ‌، صابری‌ و فرجی به عنوان اعضای انجمن سینماداران انتخاب شدند.

فرجی درباره دیگر مصوبات این جلسه گفت: قرار داد فیلم «خداحافظی طولانی» برای اکران در گروه سینمایی «اریکه ایرانیان» ثبت شد و این فیلم از عید فطر به سرگروهی این سینما اکران خود را آغاز می‌کند.

سخنگوی شورای صنفی نمایش ادامه داد: شورا به خاطر حمایت از فیلم «من دیگوماردونا هستم» مقرر کرد که تهیه کننده این فیلم خارج از سهمیه نمایش آن بتواند با گروه‌های آزاد قرارداد ببندد و اکران را ادامه دهد.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها