صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

«عصر یخبندان» پنجمین فیلم قطعی عید فطر شد/ «گینس» اول ماه رمضان می آید

فیلم سینمایی «گینس» به کارگردانی محسن تنابنده به دلیل درخواست اکران در ماه مبارک رمضان از سیاست های تشویقی شورای صنفی برخوردار شد .

گینس

غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش درباره اکران عید فطر سینماها گفت: فیلم سینمایی «رستاخیز» به کارگردانی احمدرضا درویش در گروه سینمایی آزادی، فیلم «عصر یخبندان» به کارگردانی مصطفی کیایی در گروه سینمایی استقلال، «خداحافظی طولانی» ساخته فرزاد موتمن در گروه اریکه ایرانیان و «گینس» ساخته محسن تنابنده در گروه سینمایی ماندانا اکران می شود.

همچنین مقرر شده است فیلم «دوران عاشقی» هم در گروه کورش اکران شود.

وی با اشاره به اینکه فیلم سینمایی «گینس» از سیاست های تشویقی شورای صنفی نمایش برخوردار شده است، بیان کرد: شورای صنفی نمایش مصوبه ای دارد که طی این مصوبه تهیه کننده فیلم اگر بخواهد اثرش در ماه رمضان روی پرده رود از امتیازهای ویژه برخوردار می شوند که این امتیازها در راستای سیاست های تشویقی برای از رونق نیافتادن سینما در این ایام است.

فرجی درباره این امتیازها توضیح داد: اکران فیلم در سه هفته ماه رمضان جزو هفته های اکران به شمار نمی آید و قرارداد اکران فیلم از عیدفطر محاسبه می شود. همچنین سه هفته اکران در ماه رمضان جزو کف فروش فیلم قرار نمی گیرد و کف فروش هم از عید فطر در نظر گرفته می شود.

وی گفت: از آنجا که صاحبان فیلم «گینس» خودشان درخواست دادند که در ماه رمضان اکران داشته باشند بنابراین جزو سیاست های تشویقی شورای صنفی قرار گرفتند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها