صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

آغاز اکران فیلم «316» در گروه سینمایی هنر و تجربه / فیلمی که راوی‌اش کفش‌ها هستند

دومین فیلم بلند پیمان حقانی با عنوان «316» از امروز شنبه 16 خرداد ماه، اکران خود را در گروه سینمایی هنر و تجربه آغاز کرد.

316

«316» عنوان دومین فیلم بلند پیمان حقانی است، او پیش از این کارگردانی فیلم «مردی که گیلاس هایش را خورد» با بازی حامد بهداد و حسن پورشیرازی را در کارنامه خود دارد. او در دومین فیلمش قصه متفاوتی را سوژه فیلم خود قرار داده  و این فیلم بدون بازیگر روایتگر داستان زندگی زنی شصت و سه ساله است که این قصه از طریق کفش ها، دست‌ها و پاها روایت می‌شود.

بخشی از قصه فیلم در تاریخ معاصر روایت می‌شود و بخش‌هایی از اتفاقات مربوط به انقلاب اسلامی ایران و سالهای جنگ و هشت سال دفاع مقدس به تصویر کشیده می‌شود.

این فیلم پیش از این در جشنواره های مختلف خارجی، حضور داشته و مورد استقبال مخاطبان بین المللی قرار گرفته است. دومین فیلم بلند پیمان حقانی در جشنواره‌های مانهایم کشور آلمان، میل ولی سانفرانسیسکو و جشنواره فیلم پراگ حضور داشته و آخرین نمایش این فیلم در دانشگاه «یو سی ال ای» کشور آمریکا بود که این فیلم توانسته توجه ویژه مخاطبان را به خود اختصاص دهد.

«316» فیلمی است که چهره بازیگرانش دیده نمی‌شود و روایت قصه بر عهده کفش ها، دست ها و پاها است، کفش هایی که از به دنیا آمدن تا زمان مرگ با ما هستند و شاید ما به آن ها اهمیتی ندهیم و ساده از کنار آن ها عبور کنیم. این فیلم از امروز 16 خرداد ماه در گروه سینمایی هنر و تجربه اکران می شود.

عوامل اصلی فیلم «316» عبارتند از: نویسنده و کارگردان: پیمان حقانی، نویسندگان فیلمنامه: حمیدرضا کشانی و پیمان حقانی، مدیر فیلمبرداری: داوود ملک حسینی، تدوین: هایده صفی یاری، مجری طرح : بهناز اسکندرنژاد، طراحی صحنه و لباس : افسانه صرفه جو، موسیقی: مهیار افشار، صداگذاری : ایرج شهزادی، حیدر نجفی، مدیر تولید : عبدالرضا اخوان ، بهرنگ سنجابی، اصلاح رنگ و نور و سازنده تیزر: ایمان تحسین، برنامه ریز: علی تیموری، دستیاران کارگردان: علی اعلایی نژاد ، بشیر اصلانیان، پریا صادق بیگی، دستیار تهیه کننده : پیام حقانی، مدیر تدارکات: محمد کشانی، جلوه های ویژه کامپیوتری: سعید زارع، پدرام صادق بیگی، گرافیست: پگاه گلدوست، مهتاب افشار، مشاور رسانه‌ای: سام بهشتی و عکاس: سید سجاد سلیمانی.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها