صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

از رئیس‌جمهور پاداش نگیرید

فیلم اکران نشده کمال تبریزی که با عنوان «پاداش» شناخته می‌شود در اکران عمومی با نام اولیه‌اش یعنی «از رئیس جمهور پاداش نگیرید» روی پرده می رود.

raeis
«از رئیس جمهور پاداش نگیرید» نام یکی از فیلم‌های کمال تبریزی است که سال‌ها پیش به تهیه کنندگی مهدی کریمی تولید شد ولی در طول این سال‌ها موفق به کسب مجوز اکران نشد ولی قرار است از عید فطر امسال روی پرده برود.

این فیلم در دوران مدیریت‌های مختلف سینمای ایران دستخوش تغییراتی شد و حتی نام آن به «پاداش» تغییر کرد ولی حالا قرار است با همان نام اولیه اش اکران شود.

آخرین اصلاحات این فیلم سینمایی پاییز سال گذشته با تعامل با شورای پروانه نمایش سازمان سینمایی صورت گرفت و در نهایت فیلم آماده اکران شده است. فیلم «از رئیس جمهور پاداش نگیرید» نقدی بر ریاکاری، تظاهر و نمایش مفهوم واقعی «حج» است.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: يكي از مديران ارشد به صورت كاملا اتفاقي به سفر حج مي‌رود و در اين سفر اتفاقاتي برايش مي‌افتد كه ظاهرش خوشايند نيست، اما همه اين اتفاقات ناخوشايند باعث مي‌شود به معنا و مفهومي از سفر دست پيدا كند.

حسن معجونی نقش اصلی این فیلم را بازی می‌کند. همچنین زنده یاد احمد آقالو آخرین بازی خود را در این فیلم داشته است.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها