صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

قرارداد اکران «یاسین» و «از رییس جمهور پاداش نگیرید» ثبت شد

در جدیدترین جلسه شورای صنفی نمایش، قرارداد اکران فیلم‌های ماه مبارک رمضان و برخی فیلم‌های عیدفطر ثبت شد.

پاداش

غلامرضا فرجی گفت: در جلسه امروز 25 خردادماه قرارداد فیلم سینمایی «یاسین» به کارگردانی حامد امرایی در گروه اریکه ایرانیان ثبت شد و این فیلم بعد از فیلم «در دنیای تو ساعت چند است؟» از تاریخ 27 خردادماه اکران خود را آغاز می‌کند و دفتر پخش آن نیز «راه عرفان» است.

این فیلم در ژانر اجتماعی با رگه‌های دینی، در مورد پدری است که در مقطعی از زندگی با سوء استفاده از موقعیت پسر کوچکش که حافظ قرآن است سعی در رانت خواری و بهره‌برداری‌های مادی و معنوی به نفع خودش دارد که در این بین اتفاقی می‌افتد و مسیر پدر عوض می‌شود...

حمید فرخ‌نژاد، پریوش نظریه، یوسف مرادیان، آزاده شمس، رضا توکلی،حسین سلیمانی، طوفان مهردادیان، احمد مهیاری، رخساره شجاع‌الدین، جعفر کرمی و .... در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.

 

وی اضافه کرد: فیلم «دوران عاشقی» علیرضا رئیسیان نیز بعد از فیلم «نهنگ عنبر» به سرگروهی سینما «کوروش »اکران می‌شود و قرارداد این فیلم نیز ثبت شده است.

فرجی از ثبت قرارداد فیلم «از رئیس جمهور پاداش نگیرید» کمال تبریزی به عنوان یکی دیگر از مصوبات این جلسه خبر داد و افزود: این فیلم نیز از تاریخ 3 تیر به سرگروهی پردیس «زندگی» اکران می‌شود.

او در پایان یادآور شد: دو فیلم «عصر یخبندان» و «گینس» نیز از سوم تیرماه اکران خود را آغاز می‌کنند که فیلم «عصر یخبندان» در گروه سینمایی استقلال و «گینس» در گروه سینمایی ماندانا اکران می‌شوند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها