صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

کمال تبریزی : «پاداش» اصلاح شده اما صدمه جدي نديده است

کمال تبريزي گفت: با توجه به مضمون فيلم «از رئيس جمهور پاداش نگيريد» و نکاتي که در آن مطرح مي شود، اين فيلم مناسب اکران در ماه مبارک رمضان است.

پاداش کمال تبریزی
 اين کارگردان در گفتگويي با ايسنا در پاسخ به اينکه نسخه اي که براي اکران عمومي ارايه شده است چه تغييراتي با نسخه اصلي دارد؟ گفت: طي 6، 7 سال اخير که مذاکراتي براي اکران فيلم با مديران و مسوولان مختلف داشتيم، تغييرات نسبتا زيادي از لحاظ ساختاري داشته است از جمله تدوين، فيلمبرداري و اصلاح برخي صحنه ها. اما از لحاظ مضموني خوشبختانه صدمه جدي به فيلم وارد نشده است و پيش­ بيني ميکنم تقريبا به همان اندازه نسخه قبلي با مخاطب ارتباط برقرار کند. کمال تبريزي درباره احساسش براي اکران اين فيلم پس از 6 ، 7 سال ادامه داد: خوشحال ميشوم چون ما فيلم ميسازيم که مردم ببينند،خصوصا درباره اين فيلم که در مقطعي از سالهاي گذشته يکي از مسوولان وزارت ارشاد از توقيف دائمي آن خبر داده بود!
او در پايان درباره پيش بيني اش از استقبال مخاطبان گفت: بايد صبر کنيم تا عکس العمل مخاطبان را پس از اکران فيلم ببينيم. اين روزها پيش بيني خيلي چيزها دشوار شده است!
فيلم «از رييس جمهور پاداش نگيريد» با نام قبلي «پاداش» ساخته کمال تبريزي است و محمد حسن معجوني، آتيلا پسياني، آشا محرابي، زنده ياد احمد آقالو و ... از بازيگران آن هستند. اين فيلم که طي چند سال گذشته براي نمايش عمومي دچار مشکل شد، داستان يکي از مديران مياني دولت است که به ماموريتهاي خارجي متعدد ميرود. تا اينکه در يک نوبت او را براي تشويق به سفر حج ميفرستند اما در اين سفر برخلاف تصور او که انتظار دارد مانند يک مدير دولتي با او برخورد شود، اين اتفاق نميافتد. «از رئيسجمهور پاداش نگيريد» به سرگروهي سينما «زندگي» از هفته آينده به نمايش درمي آيد.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها