صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

حوزه هنری «از رییس جمهور پاداش نگیرید» را اکران نکرد

حوزه هنري هنوز اجازه اکران «از رییس جمهور پاداش نگیرید» را نداده است.

پاداش
فيلم کمال تبريزي در حالي از امروز در سينماهاي تهران و شهرستان‏ ها روي پرده رفت که هنوز حوزه هنري تکليف نمايش آن را در سينماهاي زير مجموعه اش روشن نکرده است.

  از جمع سه فيلمي که از امروز چهارشنبه روی پرده رفتند، حوزه هنري نمايش «گينس» و «عصر يخبندان» را در سينماهايش بلامانع اعلام کرده اما هنوز پاسخي به درخواست دست اندرکاران فيلم «از رییس جمهور پاداش نگیرید» نداده است.

اگر فيلم تبريزي مشکلي براي اکران در اين سينماها داشته باشد بعد از «قصه ها» و «نهنگ عنبر» سومين فيلم اکران سال 94 است که با تحريم حوزه هنري روبرو مي شود. اين درحالي است که سخنگوي وزارت ارشاد چندي قبل در يک نشست مطبوعاتي اعلام کرد که تمام ارگان ها و سازمان ها موظف به رعايت قوانين وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي در اکران فيلم ها هستند. پخش «چه کسي از رئيس جمهور پاداش مي گيرد» را فيلمسازان بر عهده دارد که در گروه زندگي اکران مي شود.

اين فيلم داستان يکي از مديران ارشد است که به صورت کاملا اتفاقي به سفر حج مي‌رود و در اين سفر اتفاقاتي برايش مي افتد که ظاهرش خوشايند نيست، اما همه اين اتفاقات ناخوشايند باعث مي‌شود به معنا و مفهومي از سفر دست پيدا کند.» حسن معجوني نقش اصلي اين فيلم را بازي مي‌کند. همچنين زنده ياداحمد آقالو آخرين بازي خود را در اين فيلم داشته است.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها