صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

در كنار اهالي سينما فيلم ببينيد/ از سينماي ايران تا انيميشن خارجي

برنامه "شب های نقره ای" که اختصاص به اکران فیلم های روز سینمای ایران دارد، از شامگاه پنجشنبه چهارم تیرماه به مدت ده شب از ساعت 12 الی 2 بامداد در تالار ایوان شمس باحضور هنرمندان و اهالی سینما در حال برگزاری است.

برنامه "شب های نقره ای" توسط موسسه تصویر شهر با همکاری خانه سینما، انجمن گویندگان و سرپرستان گفتار فیلم و تهیه کنندگان سینمای ایران به مدت ده شب در ایوان شمس برگزار می شود.

برنامه "شب های نقره ای" که اختصاص به اکران فیلم های روز سینمای ایران دارد، از شامگاه پنجشنبه چهارم تیرماه به مدت ده شب از ساعت 12 الی 2 بامداد در تالار ایوان شمس باحضور هنرمندان و اهالی سینما برگزار می شود.

طبق توافق انجام شده بین موسسه تصویر شهر و تهیه کنندگان سینمای ایران، در این ویژه برنامه هشت فیلم سینمایی: "مردن به وقت شهریور"، "عصر یخبندان"، "چهارشنبه 19 اردیبهشت"، "قندون جهیزیه"، "تاج محل"، "شیفت شب"، "نهنگ عنبر" و "دوران عاشقی" به نمایش عمومی گذاشته می شود و دو انیمشن "لاک پشت های نینجا" و "هابیت" با همکاری انجمن گویندگان و سرپرستان گفتار فیلم به صورت دوبله همزمان به نمایش درمی آید.

همچنين طبق اعلام روابط عمومي موسسه تصوير شهر، فروش بلیت در این ده شب به صورت همت عالی بوده و تمامی وجوه دریافتی آن به صندوق بیمه بیکاری خانه سینما واریز خواهد شد.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید بلیت به این صفحه مراجعه نمایند.
ایوان شمس واقع در بزرگراه شهید گمنام (جلال آل احمد)، ابتدای بزرگراه کردستان می باشد.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها