صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

معرفی 30 سينماي پرفروش كشور

30 سینمای کشور از منظر فروش متوسط ماهیانه در ابتدای سال ۹۴ از سوی موسسه سینما شهر معرفی شدند.

بر اساس اعلام موسسه سینما شهر، سینما کورش تهران با فروش متوسط ۸۶۲ میلیون تومان در ماه در سه ماهه نخست سال ۹۴ بیشترین فروش متوسط کل سینماهای کشور را به خود اختصاص داده است.

این سینما در سال ۹۳ به طور متوسط هر ماه ۴۹۷ میلیون تومان فروش داشته است.

پردیس سینمایی آزادی با فروش ۶۴۳ میلیون تومان به طور متوسط در هر ماه در ابتدای سال ۹۴، پس از سینما کورش بیشترین فروش را به خود اختصاص داده است. این سینما در سال های ۹۱ تا ۹۳ نیز به ترتیب به طور متوسط در هر ماه ۲۵۲ میلیون، ۳۹۰ و ۵۶۵ میلیون تومان فروش داشته است.

پردیس هویزه مشهد نیز با فروش متوسط ماهانه ۳۷۶ میلیون تومان در ابتدای سال ۹۴ در رتبه بعدی قرار دارد. این سینما در سال های ۹۱ تا ۹۳ نیز به ترتیب به طور متوسط در هر ماه ۹۶، ۱۶۱ و ۲۷۳ میلیون تومان فروش داشته است.

پردیس سینمایی ملت نیز با فروش متوسط ماهانه ۲۸۸ میلیون در سه ماه نخست سال ۹۴ در رتبه چهارم فروش سینماها قرار دارد.

این سینما از سال ۹۱ تا ۹۳ در هر ماه به طور متوسط ۱۸۰، ۲۲۲ و ۲۶۷ میلیون تومان فروش داشته است.

سینما فرهنگ تهران نیز در سه ماهه نخست امسال به طور متوسط در هر ماه ۲۵۳ میلیون تومان فروش داشته است. متوسط فروش این سینما در هر ماه در سال های ۹۱ تا ۹۳ به ترتیب ۱۳۶، ۱۴۶ و ۱۶۵ میلیون تومان بوده است.

پردیس زندگی نیز در جایگاه بعدی از منظر متوسط فروش در هر ماه قرار دارد. این سینما در سه ماهه نخست امسال ۲۴۲ میلیون تومان فروش داشته و در سال های ۹۱ تا ۹۳ نیز به طور متوسط در هر ماه ۱۷۶، ۱۹۶ و ۲۵۵ میلیون تومان فروش داشته است.

سینما ایران تهران با فروش متوسط هر ماه ۱۴۶ میلیون تومان در هر ماه در سال ۹۴ و فروش ۸۳ میلیون تومان، ۷۵ و ۹۹ میلیون تومان در سال های ۹۱ تا ۹۳ در جایگاه بعدی قرار دارد.

سینما ساویز کرج نیز در این رتبه بندی با فروش متوسط هر ماه ۱۴۲ میلیون در ابتدای سال ۹۴ و ۶۴، ۷۱ و ۱۳۷ میلیون تومان از سال ۹۱ تا ۹۳ به صورت ماهانه در جایگاه بعدی قرار دارد.

اریکه ایرانیان نیز در سال ۹۴ به طور متوسط در هر ماه ۱۳۵ میلیون فروش داشته است. این سینما از سال ۹۱ تا ۹۳ به طور متوسط ۱۴۱، ۱۰۲ و ۱۱۴ میلیون تومان در هر ماه فروش داشته است.

سینما ماندانا نیز با فروش متوسط ۱۲۳ میلیون در ابتدای سال ۹۴، ۱۲۴ میلیون در سال ۹۳، ۷۲ و ۷۷ میلیون تومان در سال ۹۲ و ۹۱ به ترتیب در رتبه بعدی قرار دارد.

سینما جوان با فروش ۱۱۳ میلیون تومان در سه ماهه نخست سال ۹۴ در رتبه بعدی قرار دارد. این سینما به طور متوسط در هر ماه از سال ۹۲ تا ۹۳ به ترتیب ۲۳ و ۷۲ میلیون تومان فروش داشته است.

سینما قدس اصفهان نیز با فروش ۱۰۹ میلیون تومان به طور متوسط در هر ماه در سال ۹۴ در رتبه بعدی قرار دارد. این سینما از سال ۹۱ تا ۹۳ به طور ماهانه ۲۱، ۳۱ و ۹۱ میلیون تومان فروش داشته است.

سینما مرکزی با فروش ۹۲ میلیون تومان در هر ماه در ابتدای سال ۹۴ و فروش ۶۸، ۷۳ و ۹۴ میلیون تومان به طور متوسط در هر ماه از سال ۹۱ تا ۹۳ در رتبه بعدی قرار دارد.

سینما شکوفه با فروش متوسط ماهانه ۸۸ میلیون تومان در ابتدای سال ۹۴، ۱۰۶ میلیون در سال ۹۳، ۶۸ میلیون در سال ۹۲ و ۶۵ میلیون تومان در سال ۹۱ سینمای بعدی از منظر فروش ماهیانه است.

سینما فلسطین نیز با فروش متوسط ۵۲ میلیون تومانی در ابتدای سال ۹۴ در رتبه بعدی قرار دارد. این سینما از سال ۹۱ تا ۹۳ به ترتیب در هر ماه ۳۰، ۳۳ و ۴۶ میلیون تومان فروش داشته است.

در گزارش اعلام شده از سوی موسسه سینما شهر، سینماهای آفریقای تهران به ترتیب از سال ۹۴ تا ۹۱ (۵۲، ۳۳، ۳۴ و ۴۳ میلیون تومان در هر ماه)، بهمن تهران (۴۹، ۴۵، ۱۵ و ۲۴ میلیون تومان)، آفریقای مشهد (۴۹، ۵۰، ۴۰ و ۴۰ میلیون)، استقلال تهران (۴۹، ۴۷، ۳۲ و ۲۶ میلیون)، موزه سینما (۴۴، ۳۵ میلیون در سال ۹۴ و ۹۳)، قدس تهران (۴۲، ۵۵، ۲۲ و ۲۹ میلیون تومان)، ساحل اصفهان (۳۹، ۴۲، ۲۴ و ۳۲ میلیون تومان)، پردیس راگا (۳۸، ۴۵، ۳۱ و ۲۹ میلیون تومان)، سپیده تهران (۳۸، ۳۲، ۱۹ و ۹ میلیون تومان)، عصر جدید (۳۶، ۳۲، ۲۲ و ۲۸ میلیون تومان)، سمرقند تهران (۳۵، ۴۰ و ۱۵ میلیون تومان)، سعدی شیراز (۳۵، ۴۴، و ۱۴ میلیون تومان)، تک صفاییه (۳۴، ۴۱، ۲۵ و ۲۳ میلیون تومان)، پارس تهران (۳۴، ۳۰، ۲۵ و ۲۴ میلیون تومان) و پردیس چارسو با فروش ۳۲ میلیون تومان به طور متوسط در هر ماه در ابتدای سال ۹۴ در رتبه‌های بعدی قرار دارند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها