صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

«من سالوادور نیستم» رکورد گیشه را می شکند/ بازی عطاران و ریوالدو

امیر پروین حسینی معتقد است، «من سالوادور نیستم» به کارگردانی منوچهر هادی در زمان اکران خود رکورد فروش گیشه را می‌شکند.

سالوادور

امیر پروین حسینی تهیه کننده سینما با اشاره به اینکه برای فیلم «من سالوادور نیستم» به کارگردانی منوچهر هادی درخواست پروانه نمایش داده است گفت: امیدوارم هرچه سریعتر شرایطی فراهم شود تا این فیلم سینمایی اکران شود، البته در حال حاضر شرایط اکران را بررسی می کنیم و امیدوارم فرصت مناسبی برای نمایش فیلم بدست آید. نباید فراموش کرد که بخش خصوصی بیش از هر چیز به فروش مناسب فیلم خود فکر می کند و با توجه به اینکه «من سالوادور نیستم» فیلم جشنواره ای نیست بهتر است هرچه سریعتر اکران شود.

این تهیه کننده سینما بیان کرد: «من سالوادور نیستم» برای فروش بالا و شکستن رکورد گیشه ساخته شده است و برای موفقیت در این کار تلاش می کنیم، این فیلم نسبت به فیلم هایی که در سال جاری تاکنون در سینمای ایران اکران شده است، تفاوت های بسیاری دارد که می تواند در جذب مخاطب موفق باشد.

پروین حسینی گفت: رضا عطاران یک بازیگر بی نظیری است که به تنهایی در جذب مخاطب موفق است، اما این بازیگر تنها دلیل جذابیت فیلم نیست، فیلمبرداری متفاوت ابراهیم غفوری و به تصویر کشیدن رنگ در این فیلم با توجه به اینکه برزیل خود کشور رنگ ها است جذابیت بسیاری دارد، همچنین حضور ریوالدو و همبازی شدن او با رضا عطاران از جمله نقاط قوت این فیلم سینمایی است.

وی تاکید کرد: یکی دیگر از نکات مثبت «من سالوادور نیستم» داشتن سینمای قصه گو است و رضا مقصودی به عنوان یکی از معدود فیلمنامه نویسان قصه گو فیلمنامه این فیلم را نوشته است؛ سینمای قصه گویی که جای آن در سینمای ایران خالی است.

پروین حسینی در پایان گفت: امیدوارم  با توجه به تمام جذابیت های این فیلم، مردم از طریق اطلاع رسانی به یکدیگر، برای دیدن «من سالوادور نیستم» بروند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها