صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

«بلوک 9 خروجی 2» اواخر فروردین‌ماه جلوی دوربین می‌رود

پیش‌تولید فیلم سینمایی «بلوک 9 خروجی 2» تازه‌ترین‌ ساخته سینمایی علیرضا امینی در حال انجام است و اواخر فروردین‌ماه فیلم جلوی دوربین خواهد رفت.

عليرضا اميني
«علیرضا امینی» در گفت‌و‌گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره روند تولید فیلم گفت: فیلم در مرحله پیش‌تولید است و بعد از تعطیلات تلاش می‌کنیم تا کار جلوی دوربین برود.

وی درباره داستان فیلم توضیح داد: فیلمنامه را خودم نوشتم و کامل است، موضوع فیلم‌ اجتماعی و خانوادگی است.

کارگردان فیلم سینمایی «استشهادی برای خدا» در پاسخ به این سوال که چه زمانی برای شروع فیلمبرداری مناسب است، گفت: اواخر فروردین زمان مناسبی برای آغاز فیلمبرداری است‌. فیلم به ‌فصل و زمان خاصی نیاز ندارد، زیرا موضوع بسیار حایز اهمیت است و داستان شخصیت محور است.

وی درباره شخصیت‌های داستان توضیح داد: داستان شش شخصیت اصلی خواهد داشت و ما از ‌چهار چهره مطرح برای ایفای نقش‌ها بهره خواهیم برد.

* «انتهای خیابان هشتم» مسایل جوانان را مطرح می‌کند

امینی درباره اکران فیلم «انتهای خیابان هشتم» گفت: فیلم خاصی در اکران نوروزی وجود دارد که اکثر سینماها را گرفته و بلیت‌هایش هم به ارگان‌ها و سازمان‌ها ارایه شده است که متاسفانه همین امر شرایط ناعادلانه‌ای در اکران است. ‌از این بابت که فیلم «انتهای خیابان هشتم» اکران می‌شود خیلی خوشحالم‌ و مطمئنم مردم فیلم را می‌پسندند، فیلم مربوط به مسایل جوانان است، اگر آن فیلم خاص را کنار بگذاریم، امیدوارم همه فیلم‌ها خوب بفروشد و موفق عمل کند.

وی در ادامه گفت: ای‌کاش این نوع حمایت‌ها که مربوط به ارایه بلیت به ارگان‌ها و نهادها است برای همه فیلم‌ها این شرایط پیش می‌آمد. آرزویم این است که همه فیلم‌ها خوب بفروشد.

«علیرضا امینی» علاوه بر نویسندگی و کارگردان فیلم اخیرش «بلوک 9 خروجی 2» تهیه‌کنندگی آن را نیز برعهده خواهد داشت.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها