صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

نمایش فیلم «در دنیای تو ساعت چند است؟» بصورت تک سانس ادامه دارد سعید خانی مدیر پخش دفتر «نسیم صبا» در گفتگویی با سینماتیکت، از ادامه اکران فیلم «در دنیای تو ساعت چند است؟» به کارگردانی صفی یزدانیان در سینماهای آزادی، کورش و پردیس ملت به صورت تک سانس خبر داد. 
وی افزود: با توجه به اینکه 8 هفته از اکران این فیلم می گذرد اما این اثر سینمایی همچنان مورد استقبال مخاطبین بوده و بیشتر ظرفیت سالنهای نمایش دهنده پر می شود. خانی ابراز امیدواری کرد که به احترام این تماشاگران، اکران فیلم همچنان ادامه داشته باشد.
قابل ذکر است که نمایش این فیلم علاو بر تهران در شهرهای رفسنجان و پردیس نیز ادامه دارد.

فیلم سینمایی «در دنیای تو ساعت چند است؟» نخستین تجربه کارگردانی صفی یزدانیان در سینمای بلند داستانی است. این فیلم ماجرای زنی به نام گُلی است که پس از بیست سال دوری از وطن به ایران برمی گردد و به زادگاه خود شهر رشت سفر می کند و در این شهر فرهاد عاشق دل باخته انتظار او را می کشد.

فیلم «در دنیای تو ساعت چند است؟» در بخش نگاه نو و همچنین هنر و تجربه سی و سومین جشنواره فیلم فجر حضور داشت و توانست جایزه بهترین فیلمنامه بخش بین‌الملل فجر را نیز به دست آورد.

لیلا حاتمی، علی مصفا، زهرا حاتمی و جمعی از بازیگران بومی استان گیلان در فیلم «در دنیای تو ساعت چند است؟» بازی کرده اند. لیلا حاتمی در این فیلم همبازی مادرش بوده است گرچه صحنه‌ای مقابل یکدیگر ندارند.

برای خرید آنلاین بلیت این فیلم اینجا را کلیک نمایید.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها