صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

هومن سيدي «خشم و هياهو» را مي‏سازد/ با حضور طناز طباطبایی و نوید محمدزاده

هومن سيدي فيلم سينمايي «خشم و هياهو» را مي سازد.

خشم و هیاهو
درخواست پروانه ساخت اين پروژه دو، سه هفته اي است که به اداره نظارت و ارزشيابي وزارت ارشاد ارسال شده و سيدي منتظر است به محض دريافت مجوز، فيلم جديدش را کليد بزند.
طناز طباطبايي و نويد محمدزاده بازيگران اصلي «خشم و هياهو» هستند. فيلمي که در آن بازيگران ديگري چون سعيد چنگيزيان، بهناز جعفري، رضا بهبودي و رعنا آزادي ور، بهزاد بمراني ايفاي نقش مي کنند. قرار است طي روزهاي آينده چند بازيگر ديگر نيز به اين جمع اضافه شوند.

بيشتر سکانس هاي اين فيلم در تهران و بخشي از آن در استانبول فيلمبرداري مي شود. فيلمنامه «خشم و هياهو» را هومن سيدي نوشته که داستان يک بازيگر سينما و تئاتر است که درگير اتفاقاتي مي شود. تهيه کنندگي «خشم و هياهو» را سعيد سعدي برعهده دارد. اين سومين فيلم بلند سينمايي سيدي بعد از «سيزده» و «اعترافات خطرناک ذهن من» است.

فهرست عواملي که حضورشان تاکنون در «خشم هياهو» قطعي شده عبارتند از: نويسنده و کارگردان: هومن سيدي، مدير فيلمبرداري: پيمان شادمانفر، صدابردار: مهران ملکوتي، طراح گريم: بابک اسکندري، طراح صحنه: محسن نصراللهي، طراح لباس: رعنا اميني، دستيار اول کارگردان و برنامه ريز: زينب نصراللهي.
بازيگران: طناز طباطبايي، نويد محمدزاده، سعيد چنگيزيان، بهناز جعفري، رضا بهبودي و رعنا آزادي ور، بهزاد بمراني.
تهيه کننده: سعيد سعدي.
 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها