صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

«زندگی خصوصی» به «خصوصی» تغییر نام داد

 محمد‌حسین فرح‌بخش کارگردان درباره اصلاحات فیلم گفت: نام فیلم به «خصوصی» تغییر نام داد، البته برخی از افراد شیطنت کردند و هنوز وارد سینما نشده پاسبان آوردند. دوستان عرصه تلویزیون را با سینما اشتباه گرفتند البته زمان قاضی خوبی است‌.

وی در ادامه افزود: مواد تبلیغاتی، پوسترها و کپی‌ها آماده شده بود اما توانستیم با تمهیداتی نام فیلم را تغییر دهیم. تبلیغات این فیلم با نام «خصوصی» در سطح شهر و تلویزیون پخش خواهد شد.

وی در ادامه درباره تغییرات و اصلاحات فیلم توضیح داد: فیلم پروانه موقت برای نمایش در جشنواره گرفته بود، دوستان در شورا برای ارایه پروانه نمایش دائم فیلم را دیدند و اصلاحاتی به فیلم ‌وارد شد. دوستان صلاح دیدند که برخی از صحنه‌ها کوتاه شود. این اصلاحات در حد دو دقیقه بود که انجام شد.

وی در خاتمه افزود: ما همیشه تعامل خوبی با دوستان در ارشاد داشتیم و به عقیده من اصلاحات هیچ لطمه‌ای به فیلم نزد و به نفع فیلم بود.

در این فیلم فرهاد اصلانی، هانیه توسلی، لعیا زنگنه، سعید نیکپور، کاظم هژیرآزاد، فریبرز بازغی، آریا خسروی، اکبر فیضی، میلاد نیوپور، نازنین لواسانی، رویا حمزه‌بینی، حسینعلی قورچی، وحید توکلی، جلیل ملک‌زاده، حسن نوروزی، غلام ژاپنی، حسین عراقی با معرفی: حدیث چهره‌پرداز، تارا اوتادی، مانا بهرامی و با حضور آتیلا پسیانی و امیر آقایی به ایفای نقش می‌پردازند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها