صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

سینماهای اکران‌کننده «رستاخیز» فعلا پرده سفید نصب می کنند/ ادامه اکران فیلم‌های روی پرده

غلامرضا فرجی گفت: با توجه به تلاش‌هایی که برای حل مشکل اکران در دست انجام است، سینماهای سرگروه و سینماهای آزاد فیلم «رستاخیز» به مدت یک هفته بر سردر سینماهای خود پرده سفید نصب می‌کنند.

فرجی

غلامرضا فرجی سخنگوی صنفی شورای نمایش درباره فیلم جایگزین برای رستاخیز که چندی پیش به دستور سازمان سینمایی اکران آن تا تأمین نظر مراجع متوقف شد، اعلام کرد: فیلم‌هایی که در حال اکران هستند به‌ دلیل فروش بالایی که دارند همچنان به اکران خود ادامه خواهند داد.

وی در ادامه افزود: برای گروه آزادی شورا اعلام کرد به احترام و حرمت امام حسین(ع) و با توجه به تلاش‌هایی که برای حل مشکل اکران در دست انجام است، سینماهای سرگروه و سینماهای آزاد فیلم رستاخیز که قرار بود در آنها این فیلم سینمایی به نمایش دربیاید به مدت یک هفته بر سردر سینماهای خود پرده سفید نصب خواهند کرد و در سالن هایی که قرار بود این فیلم سینمایی به نمایش در بیاید فیلم های در حال اکران آن سینما نمایش داده می‌شود.

او همچنین تأکید کرد: این اقدام تا هفته پایانی ادامه خواهد داشت و در جلسه بعدی، شورای صنفی نمایش در این مورد تصمیم‌گیری خواهد کرد.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها