صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

ادامه فیلمبرداری «نسیم» در یک بانک/ جدیدترین خبرها از فیلم جدید پرویز شهبازی

فیلمبرداری فیلم سینمایی «نسیم» به کارگردانی پرویز شهبازی در خیابان فرشته تهران در یکی از بانکها امروز انجام می‌شود.

نسیم

فیلمبرداری فیلم سینمایی «نسیم» به کارگردانی پرویز شهبازی در خیابان فرشته تهران در یکی از بانکها امروز انجام می‌شود. در این سکانس از بازیگرانی که در مقابل دوربین نقش آفرینی خواهند داشت می توان به آذرخش فراهانی و آزاده نامداری اشاره کرد.

چندی پیش عوامل فیلم سینمایی «نسیم« سکانس های مردمی خود را در محوطه تئاتر شهر فیلمبرداری کردند در آن پلان ها آذرخش فراهانی، ساعد سهیلی، آزاده نامداری و ساغر قناعت نیز حضور داشتند.یکی از ویژگی‌هایی که در روند فیلمبرداری این کارگردان به چشم می خورد استفاده از دوربین کوچکی است که خود و بازیگرانش از آن برای تصویر گرفتن استفاده می‌کنند.

از آنجایی که اصولاً پرویز شهبازی فیلمنامه‌ای را در اختیار بازیگران و همچنین عوامل قرار نمی‌دهد حضور او و بازیگرانش را در شبی که تهران به دلیل به نتیجه رسیدن مذاکرات هسته‌ای سرشار از شادی و شور بود نمی‌توان جزو صحنه‌های از پیش تعیین شده فیلمنامه وی دانست. پرویز شهبازی به همراه تیمش در شرایطی در خیابان ولیعصر و محوطه پارک وی تهران در میان مردمی که برای ابراز شادی و خرسندی از پیروزی ایران در مذاکرات به خیابان ها آمده بودند ظاهر شدند که اطراف وی را افرادی همانند محافظ احاطه کرده بودند تا سایرین با دوربین‌های فیلمبرداری و یا عکسبرداری خود عکسی نگیرند.

بر پایه این گزارش وی اعلام داشته است که فیلم «نسیم» و همچنین فیلمنامه آن هیچ گونه ارتباطی به مذاکرات هسته ای ندارد بلکه نیت وی استفاده از فضایی بود که به وجود آمده است. در تصویر زیر یکبار دیگر در جریان این فیلم سنیمایی پرویز شهبازی دوربین به دست شده است. البته دو دوربین فایو دی مارک 3 که در صحنه بودند اشاره داشت.

 

 از عکس هایی که پیش از این از فیلم سینمایی «نسیم» شاهد بوده ایم و همچنین برخی شواهد دیگر که به مرور زمان به آنتها استناد خواهیم کرد دریافتیم که فرش قرمز زیر پای بازیگران در تصاویر حکایت از رونمایی یک فیلم سینمایی دیگر در فیلم سینمایی «نسیم» دارد. این که آن فیلم چه فیلمی است و چه بازیگرانی در آن قرار خواهند داشت در حال حاضر نقطه نظر مان نیست اما گویا فیلمبرداری این فیلم سینمایی در یکی از فرهنگسراها برایش کمی دردسر ساز شده است. البته همچنان حضور بازیگران فیلم سینمایی «دربند» در فیلم جدید «پرویز شهبازی» پیش از این اعلام شده بود که گروه سازنده به هیچ عنوان عکس العملی نشان ندادند و آن را نیز تکذیب نکردند در نتیجه می توان با قطعیت بیشتری به این موضوع اشاره کرد و با قاطعیت اظهار داشت بازیگران دربند در فیلم سینمایی «نسیم» حضور خواهند داشت و شاید فرش قرمز «نسیم» به زیر پای بازیگران دربند پهن شده است.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها