صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

سحر قريشي جايگزين شيلا خداداد در «رسوايي2» / فیلم ده نمکی به زودی کلید می خورد

سحر قريشي جايگزين شيلا خداداد در «رسوايي2» (همشهري ها) به کارگرداني مسعود ده نمکي شد.

رسوایی
پيش توليد اين فيلم مدتي است که آغاز شده و به تازگي سحر قريشي براي ايفاي نقش در «رسوايي2» قرارداد بسته است. نقشي که اين بازيگر در فيلم ده نمکي بازي مي کند را پيش از اين قرار بود شيلا خدادداد بازي کند. ظاهرا به دليل تعويق فيلمبرداري «رسوايي2» و تداخل کاري، حضور خداداد در اين فيلم منتفي شده است. قرار است سحر قريشي در فيلم ده نمکي نقش يک خبرنگار سمج را بازي کند.

پيش از اين همکاري اکبر عبدي با اين پروژه قطعي شده بودتا همکاري اش با ده نمکي  براي ششمين بار شکل بگيرد. نقشي كه گفته مي شود در ادامه «رسوايي» است.
اتفاقات «رسوايي2» چند سال بعد از قصه «رسوايي» در يك مكان فرضي رخ مي دهد. اكبر عبدي در اين فيلم نقش يك زاهد را بازي مي کند. «رسوايي2» پنج، شش بازيگر اصلي دارد كه قرار است تعدادي از آنها از ميان چهره هاي جديد انتخاب شوند.

فيلمنامه اين فيلم را مسعود ده نمكي نوشته كه مضموني عرفاني-اجتماعي دارد. پيش از اين بخش هايي از «رسوايي2» در بازي استقلال-پرسپوليس در ورزشگاه آزادي جلوي دوربين رفته بود. فيلمي كه احتمالا اولين نمايش آن در جشنواره فجر خواهد بود و پس از آن به سياق فيلم هاي قبلي ده نمكي نوروز 95 اكران عمومي مي شود.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها