صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما جشنواره فیلم فجر

تهيه كننده فيلم سينمايي «ملكه» درگذشت

«سید ابوالقاسم حسینی» تهیه کننده فیلم سینمایی «ملکه» و مدیر تولید با سابقه و خوش نام سینمای ایران دار فانی را وداع گفت.

حسینی
 حسینی که سالها در زمینه تولید فیلمهای سینمایی ارزشی و دفاع مقدس در سینمای کشور فعالیت می کرد در آخرین پنج شنبه سال به شکلی ناباورانه و بر اثر سکته جان به جان آفرین تسلیم کرد.
حسینی که در سالهای اخیر فعالیت خود را معطوف به تهیه و تولید آثار سینمای ارزشی کرده بود و در جشنواره سی ام فیلم فجر با فیلم سینمایی ملکه حضوری شایسته داشت و حاصل آخرین فعالیت سینمایی اش تهیه فیلمی ارزشمند و ماندگار در حوزه سینمای دفاع مقدس بود.
حسینی در سالهای اخیر فعالیت خود را در آثار ارزشمند همچون فرزند خاک و شب واقعه متجلی ساخته بود. او همواره ارزشها، اصول و عقاید خود را مقدم بر تمام فعالیت های هنری می دانست. او با مرگش در آستانه بهار، سینمای ایران را داغدار کرد و بدون شک کوچ باباورانه او غمی سنگین و بزرگ برای سینمای کشور است.
مراسم تشییع پیکر سید ابولقاسم حسینی سینماگر ارزشمند و متعهد سینما شنبه 27 اسفند ماه ساعت 9 و 30 دقیقه صبح از مقابل مسجد صاحب الزمان واقع در تهران نو، نرسیده به خاقانی، مسیل جاجرود، نرسیده به شورا برگزار می شود.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها