صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

آغاز فعالیت رسمی سامانه اطلاع رسانی تلفنی کیمیا

پیرو اطلاعیه قبلی سینما تیکت مبنی بر راه اندازی سامانه اطلاعات تلفنی کیمیا ، از امروز پنجم مردادماه ، شماره تلفن 9099071252 به این سامانه اختصاص یافته و سامانه کیمیا فعالیت رسمی خود را آغاز نموده است .


هموطنان عزیز در تمامی شهرهای کشور می توانند با شماره گیری تلفن اعلام شده ، اطلاعات مورد نیاز خود در زمینه فیلمهای اکران ، سانسهای نمایش و نشانی و تلفن سینماها را از این سامانه دریافت نمایند .

لازم به توضیح است که سامانه اطلاعات تلفنی کیمیا، با هدف پاسخگویی به نیاز آن دسته از مخاطبینی که به رایانه ، اینترنت و یا تلفنهای همراه هوشمند دسترسی نداشته و به شکل سنتی و از طریق تماس تلفنی پیگیر کسب اطلاعات مورد نظر خود هستند ، راه اندازی شده است .

شایان ذکر است که در فاز نخست راه اندازی سامانه اطلاعات تلفنی کیمیا، به عنوان اولین و تنها سامانه رسمی اطلاعات سینمای اکران ، بخش اپراتوری این سامانه پاسخگوی پرسشهای تلفنی مخاطبان در خصوص نام سینماها ، فیلمهای اکران شده ، سانسهای نمایش و نشانی و شماره تلفن نزدیکترین سینما به محل سکونت آنها خواهد بود و در ادامه با راه اندازی بخش دیجیتال سامانه ، سیستم اطلاعات گویا نیز به صورت خودکار و شبانه روزی فعالیت خود را آغاز خواهد نمود .همچنین  با هدف آشنایی و آگاهی مخاطبان و نیز سینماداران عزیز از ویژگیهای سامانه اطلاعات تلفنی کیمیا ، به زودی تبلیغات رسانه ای این سامانه آغاز خواهد شد .


اهداف راه اندازی سامانه تلفنی کیمیا  9099071252

پس از راه اندازی سایت سینما تیکت اگرچه دغدغه اصلی گردانندگان این سایت که نگران دسترسی اسان و سریع مخاطبان و تماشاگران سینما دوست آشنا با فضای مجازی برای یافتن پاسخ پرسشهایشان برطرف گردید و همسو با فناوری های نوین اطلاعاتی علقمندان این حوزه نیز توانستند علاوه بر اطلاع از فیلمهای روز به نمایش در آمده در سینماها در کوتاهترین زمان ممکن نسبت به خرید اینترنتی یا رزرو تلفنی بلیط فیلم مورد علاقه خود اقدام نمایند اما باز هم بخش قابل توجهی از جامعه شامل شهروندان ناآشنا با اینترنت و فضای مجازی و نیز آن بخش از اقشار جامعه که به دلایل عدیده امکان استفاده از رایانه و اینترنت برایشان فراهم نبود نمی توانستند از خدمات اطلاع رسانی سایت سینما تیکت بهره مند شوند .

ایده راه اندازی سامانه تلفنی کیمیا با استفاده از داده های اطلاعاتی سینما تیکت با هدف پاسخ به این نیاز شکل گرفته و مورد استفاده  آن بخش از متقاضیانی قرار خواهد گرفت که به رایانه ، اینترنت و یا تلفنهای همراه هوشمند دسترسی ندارند و کماکان به شکل سنتی و از طریق تماس تلفنی در پی کسب اطلاعات خود هستند .

در نظر است که در آینده نزدیک سامانه اطلاع رسانی تلفنی کیمیا ، به صورت شبانه روزی فعالیت نموده و اعلام اطلاعات مربوط به فیلمها و سینماهای کشور در ساعات اداری توسط اپراتور و در ساعات غیر اداری به صورت خودکار توسط سامانه هوشمند در اختیار مخاطب گذاشته خواهد شد .

در فاز نخست راه اندازی سامانه کیمیا، بخش اپراتوری سامانه فعال شده و در آینده نزدیکتر بخش خودکار سیستم نیز به بهره برداری خواهد رسید .

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها