صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

قرارداد اکران «محمد(ص)» در شهریور ماه ثبت شد/ آغاز اکران «دوران عاشقی» و«مردن به وقت شهریور» از چهارشنبه

هرچند قرارداد نمایش سه فیلم تازه در شورای صنفی نمایش به ثبت رسیده است اما هنوز تکلیف ادامه اکران فیلم «رستاخیز» مشخص نیست و در عین حال جایگزین این فیلم هم برای اکران مشخص شده است.

محمد
هرچند هفته گذشته‌ اعلام شد تا سینماهای میزبان فیلم «رستاخیز» به مدت یک هفته از اکران فیلم تازه‌ای خودداری کنند تا تکلیف ادامه اکران این فیلم مشخص شود، هنوز این وضعیت روشن نشده است و در حالیکه جایگزین این فیلم هم معرفی شده است به نظر می‌رسد،«رستاخیز» فعلا اکران نخواهد شد.

سخنگوی شورای صنفی نمایش درباره تازه‌ترین مصوبات این شورا در جلسه امروز پنج مرداد ماه به ایسنا گفت: براساس اطلاعیه‌ای که سازمان سینمایی صادر کرده است‌، شورا منتظر پاسخ وزارت ارشاد در زمینه تصمیمات ادامه نمایش فیلم است.

غلامرضا فرجی در پاسخ به این پرسش که با این حساب تصمیم مشخصی برای ادامه اکران «رستاخیز» گرفته نشده است‌، گفت: همچنان منتظر تصمیم سازمان سینمایی هستیم.

به گفته او در جلسه‌ی امروز شورا قرارداد اکران سه فیلم «حضرت محمد(ص)»،«دوران عاشقی» و«مردن به وقت شهریور» ثبت شد.

براساس مصوبات این جلسه فیلم «دوران عاشقی» ساخته علیرضا رئیسیان از روز 7 مرداد ماه به جای فیلم «نهنگ عنبر» و به سرگروهی سینما کوروش اکران خود را آغاز می‌کند.

همچنین فیلم «مردن به وقت شهریور» نیز از همین تاریخ به سرگروهی سینما «آزادی» (جایگزین فیلم رستاخیز) نمایش داده می‌شود.

فرجی در پایان از شروع اکران فیلم حضرت محمد(ص) از تاریخ 4 شهریور خبر داد و گفت: قرار است این فیلم همزمان با ولادت حضرت امام رضا (ع) به سرگروهی سینما آزادی نمایش عمومی خود را آغاز کند

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها