صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

تدارک برای اکران گسترده فیلم «محمد (ص)» / آغاز تبلیغات از 20 مرداد

معاون هماهنگی بنیاد مستضعفان و رئیس هیات مدیره شرکت سینمایی "نور تابان" از تدارکات گسترده برای اکران فیلم حضرت محمد (ص) به کارگردانی مجید مجیدی خبر داد.

محمد
رحمت الله صادقیان با اشاره به اینکه جلسات شورای سیاستگذاری و راهبردی برای اکران فیلم حضرت محمد (ص) از ماه‌ها پیش آغاز شده بود گفت: برنامه‌ریزی منظم و گسترده‌ای برای اکران این فیلم انجام شده است و تلاش شده تا به امید خداوند در زمان اکران این فیلم مردم کشور در اقصی نقاط بتواند این فیلم مهم را تماشا کنند.

او دامه داد: کمیته برنامه‌ریزی برای اکران فیلم محمد (ص) به کارگردانی مجید مجیدی در دو بخش داخلی و بین‌المللی برنامه‌ریزی‌های مشخصی انجام داده و علاوه بر برنامه‌هایی برای اکران داخلی طرح‌های خوبی نیز برای اکران بین المللی فیلم درنظر داریم.

وی ادامه داد: به برکت این پروژه عظیم جهان اسلام و با همکاری سازمان سینمایی، موسسه سینماشهر و سرمایه‌گذاری بنیاد مستضعفان تعداد بسیاری از مجتمع های فرهنگی که بلا استفاده بودند و یا کاربری سینمایی نداشتند به سیستم نمایش دیجیتال مجهز شدند.

صادقیان افزود: با تجهیز این مجتمع‌های فرهنگی بسیاری از شهرهایی که فاقد سینما بودند دارای سالن سینما شدند و می‌توانند مردم این شهرها فیلم محمد (ص) ساخته مجید مجیدی را تماشا کنند.

رئیس هیات مدیره شرکت سینمایی نورتابان افزود: از آنجایی‌که این شرکت تهیه‌کننده و سرمایه گذار فیلم حضرت محمد(ص) است تمام تلاش‌های خود را برای اکران هرچه بهتر این فیلم مبذول داشته و با تمام توان برای اکران آن اقدام می کند.

صادقیان ادامه داد: برنامه‌های تبلیغاتی و همچنین اطلاع رسانی‌های گسترده برای نمایش فیلم از 20 مردادماه آغاز می‌شود و از 5 شهریورماه همزمان با میلاد حضرت امام رضا (ع) امام هشتم و همچنین نمایش فیلم در جشنواره مونترال، اکران سراسری آن نیز در کشور آغاز می‌شود.

فیلم سینمایی محمد (ص) به کارگردانی مجید مجیدی توسط شرکت سینمایی نور تابان ساخته شده و در آن بازیگرانی همچون مهدی پاکدل، علیرضا شجاع نوری، محسن تنابنده، مینا ساداتی، داریوش فرهنگ،رعنا آزادی ور،هدایت هاشمی، نگار عابدی، ساره بیات و... حضور دارند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها