صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

«بادیگارد» حاتمی‌کیا از تهران خارج شد

عوامل تولید فیلم سینمایی «بادیگارد» در حال حاضر از تهران خارج شدند و در لوکیشنی اطراف جاده دماوند ضبط فیلم خود را آغاز کرده‌اند.

 به گزارش تسنیم، ابراهیم حاتمی‌کیا که این روزها مشغول ضبط و ساخت فیلم سینمایی «بادیگارد» است، پس از پایان تصویربرداری بخش‌های فرودگاه و قسمتی از بیمارستان و منزل شخصیت اصلی داستان در حال حاضر از تهران خارج شدند و در اطراف تهران کار تصویربرداری خود را ادامه می‌دهد.
عوامل تولید این فیلم در حال حاضر در محدوده جاده دماوند هستند و قرار است که تصویربرداری ادامه فیلم را انجام دهند.
عوامل تولید نیز در حال برنامه‌ریزی برای لوکیشن‌های اصلی دیگر فیلم «بادیگارد» در شهرهای اصفهان و یا شرق کشور هستند که گویا تغییراتی نیز در این زمینه اتفاق افتاده است و کار در بیابان‌های حوالی تهران ادامه پیدا می‌کند.
پیش از این خبری از سفر عوامل این فیلم به نظنز هم منتشر شده بود که تایید نشد.
پرویز پرستویی، مریلا زارعی، بابک حمیدیان، محمود عزیزی، فرهاد قائمیان، امیر آقایی، دیبا زاهدی، پدرام شریفی، کامران نجف‌زاده، افسانه ناصری، سیداحسان امانی، امیر محمدی، علی گلبهاران و حامد شیخی ار بازیگران اصلی این فیلم هستند.
در خلاصه داستان فیلم هم آمده است: "چرا اینقدر دیر اومدی؟ مأموریت بودم. شغلت چیه؟ تو حفاظتم. نگهبانی؟ محافظم. آهان پس بادیگاردی"

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها