صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

«عصر یخبندان» را در پردیس کورش با زیرنویس انگلیسی ببینید

منصور لشکری قوچانی تهیه‌کننده «عصر یخبندان» بیان کرد این فیلم هر شب ساعت ۲۱:۲۰ با زیرنویس انگلیسی در پردیس کوروش اکران می شود.

عصر یخبندان

منصور لشکری قوچانی تهیه‌کننده فیلم سینمایی «عصر یخبندان» گفت: فیلم سینمایی «عصر یخبندان» به کارگردانی مصطفی کیایی هر شب ساعت ۲۱:۲۰ دقیقه در سالن لاله زار پردیس سینمایی کوروش با زیرنویس انگلیسی پخش می شود.

وی درباره لزوم نمایش این فیلم با زیرنویس انگلیسی توضیح داد: بعد از تایید محتوای این فیلم سینمایی توسط دفتر مبارزه با جرایم و مواد مخدر سازمان ملل و اجازه استفاده از برند این سازمان در «عصر یخبندان»، بسیاری از اعضای سفارت های مختلف درخواست تماشای این فیلم را داده اند به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا یک سانس از نمایش این فیلم در سینما کورش با زیرنویس انگلیسی باشد.

این تهیه کننده سینما با اشاره به حضور بین المللی «عصر یخبندان» گفت: در حال حاضر نمایش این فیلم در کشور کانادا آغاز شده است و بعد از دریافت بازخوردها از این کشور، برنامه ریزی برای اکران فیلم در دیگر کشورها را آغاز می کنیم.

در این فیلم سینمایی بازیگرانی چون بهرام رادان، فرهاد اصلانی، مهتاب کرامتی، آناهیتا نعمتی، سحر دولتشاهی، ژاله صامتی حضور دارند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها