صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

تهیه کننده «پر پرواز»: اطلاعی از ساخت «پر پرواز 2» ندارم

تهیه کننده «پر پرواز» از ساخت «پر پرواز 2» و حضور شادمهر عقیلی در ایران و این فیلم ابراز بی‌اطلاعی کرد.

پر پرواز
جلال قزل ایاق تهیه کننده سینما در خصوص اخباری مبنی بر حضور شادمهر عقیلی در ایران و حضور در فیلم سینمایی «پر پرواز 2» گفت:‌ چند روز پیش یکی از دوستان به من زنگ زد و این خبر را به من داد و خودم هم از شنیدنش تعجب کردم و باید بگویم که هیچ دخالتی در این زمینه ندارم.
 
وی در پاسخ به این سؤال که اگر قرار باشد «پر پرواز 2» ساخته شود با وجود اینکه «پر پرواز یک» متعلق به وی است اجازه این کار را می‌دهد یا نه بیان کرد: در ابتدا باید بگویم که فکر نمی‌کنم شادمهر عقیلی به ایران باز گردد و در ثانی اگر شادمهر در «پر پرواز 2» نباشد آن فیلم دیگر «پر پرواز» نیست چون فقط با حضور عقیلی دیدنی خواهد شد.
 
اما اگر فیلمسازی کاربلد، صاحب سبک و مورد تأیید من قصد این کار را داشته باشد مشخص شود که چه چیزی می‌خواهد بسازد به او اجازه خواهم داد.
 
این تهیه کننده ادامه داد: شادمهر عقیلی جدا از هر حاشیه و مسائلی هنرمندی است که از هر جهت مورد تأیید من است و او را قبول دارم.
 
قزل ایاق اظهار داشت: در یک مقطع زمانی و حدود 2 سال بعد از «پر پرواز یک» قصد ساخت «پر پرواز 2» را داشتیم که مسئولان وزارت ارشاد آن زمان اجازه ساخت ندادند و گفتند شادمهر نمی‌تواند بازی کند.
 
وی در خصوص حضور خسرو معصومی به عنوان کارگردان در «پر پرواز 2» عنوان کرد: در این خصوص هم خبرهایی به گوش من رسیده که از صحت آن مطلع نیستم اما بعد از ساخت «پر پرواز یک» و گرفتن جایزه از معصومی در مورد فیلم نظر خواهی کردند و او گفت این فیلم بچه ناخلف من بوده که می‌توان گفت معصومی به نحوی از ساخت و ارایه فیلم ابراز پشیمانی کرد.
 
این تهیه کننده افزود:‌ انگار معصومی کار شرم‌آوری بنام «پر پرواز» انجام داده بود که آن جمله را گفت جالب اینجا است که تا قبل از «پر پرواز» در کارنامه معصومی حدود 5 یا 6 فیلم به چشم می‌خورد که بالاترین فروش یکی آنها 700 هزار تومان بود اما «پر پرواز» تنها در تهران حدود دویست میلیون تومان فروخت.
 
شایان ذکر است، قزل ایاق از دیدار عوامل سازنده فیلم «پر پرواز 2» با سید حسن خمینی ابراز بی‌اطلاعی مطلق کرد.
 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها