صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

منبتی: خسارت شاکیان را با رأی دادگاه صنفی پرداخت خواهیم کرد/ آغاز اکران «نارنجی‌پوش» از پنج‌شنبه

 هادی منبتی در گفت‌وگو با خبرنگار سینماپرس درباره برداشته شدن دو فیلم «خصوصی» و «گشت ارشاد» از پرده سینماهای شهرداری تهران عنوان کرد: این دو فیلم بنا به مصلحت جامعه و خواسته اقشار مختلف جامعه صورت گرفت و اگر شکایتی به طور رسمی دریافت کنیم و دادگاه صنفی رأی علیه ما صادر کند با کمال میل خسارت وارده را به شاکیان پرداخت خواهیم کرد.
وی اظهار داشت: برداشته شدن دو فیلم مذکور از سوی سینماهای شهرداری تهران و همچنین حوزه هنری خودسرانه نبوده و ما این کار را بنا به جو ملتهب موجود در جامعه انجام داده‌ایم.
منبتی ادامه داد: به همین دلیل و علی رغم این که تبلیغات محیطی برای فیلم «نارنجی‌پوش» صورت نگرفته و کپی‌های این فیلم نیز آماده نیست، پنج کپی برای این فیلم آماده شده، که از صبح پنج‌شنبه 10 فروردین ماه در سینماهای شهرداری این کپی‌ها را به نمایش خواهیم گذاشت.
«نارنجی‌پوش» نامزد دریافت 7 سیمرغ بلورین از بخش مسابقه سی‌امین جشنواره فیلم فجر (سودای سیمرغ) بود و در رشته بهترین تدوین سیمرغ را دریافت کرد ضمن آن که داریوش مهرجویی نیز جایزه ویژه هیئت داوران را گرفت.
این فیلم همچنین در بخش بین‌الملل نیز جایزه بین‌المذاهب و جایزه سیمرغ بلورین بهترین فیلم در بخش سینمای آسیا (جلوه‌گاه شرق) را دریافت کرد.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها