صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

پیش فروش بلیت های فیلم «محمد رسول الله (ص)» آغاز شد

در حالی که 5 روز به آغاز اکران عمومی فیلم سینمایی «محمد رسول‌الله(ص)» بزرگترین پروژه سینمایی جهان اسلام باقی مانده، بلیت فروشی این فیلم آغاز شد.

با نزدیک شدن به زمان آغاز اکران عمومی فیلم سینمایی «محمد رسول‌الله(ص)»، بلیت فروشی فیلم نیز در سینماهای مجهز به سیستم پخش D-Cinema هستند، آغاز شده است.

درحال حاضر بلیت فروشی اینترنتی فیلم در سینماتیکت آغاز شده و با توجه به خیل علاقه مندان این فیلم و کسانی که مشتاق هستند ببینند همکاری سینمای ایران و گروهی از بهترین سینماگران جهانی در ترسیم چهره پیامبر رحمت به شکل بوده است، می‌توانند با مراجعه به این سایت بلیت‌های  روز افتتاحیه نمایش را در سینما آزادی، کورش، قرهنگ و زندگی و چارسو را به قیمت 10 هزار تومان رزرو کنند.

فیلم سینمایی «محمد رسول‌الله(ص)» آخرین ساخته مجید مجیدی از روز چهارشنبه 4 شهریور ماه همزمان با میلاد حضرت ثامن الحجج در تهران و تعدادی از سینماهای شهرستانها که برای اکران این فیلم فاخر بین المللی تجهیز شده‌اند اکران خواهد شد و اولین اکران بین‌المللی فیلم نیز روز 5 شهریور ماه در مراسم افتتاحیه جشنواره بین المللی مونترال کانادا خواهد بود.

خرید آنلاین بلیت
دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها