صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

روزنامه دولت: فیلم' خصوصی' را علیه اطرافیان رئیس جمهور و جریان انحرافی ساخته اند

سایت روزنامه ایران نوشت:
درحالی که اکران 2 فیلم نوروزی در ایام تعطیلات سال نو، اعتراضات و واکنش‌های مختلفی را برانگیخته، طی روزهای گذشته برخی رسانه‌های وابسته به نهادهای خاص تلاش کردند این‌گونه وانمود نمایند که این دو فیلم در دفاع از مبانی فکری و فرهنگی جریان موهوم انحرافی ساخته شده‌اند و به نوعی به دولت مربوطند. این درحالی است که تحلیل محتوای یکی از این فیلم‌ها که سیاسی‌تر از فیلم دیگر است به خوبی نشان می‌دهد فیلم فوق با هدف تخریب برخی اطرافیان نزدیک رئیس‌جمهور ساخته شده و در جای جای فیلم نیز کارگردان تلاش می‌کند با ارائه نشانه‌هایی این قصد خود را برای مخاطب روشن نماید.
بر این اساس در این فیلم که به داستان زندگی خصوصی و سیاسی یک سیاستمدار اهل رسانه پرداخته در دیالوگ‌ها و لوکیشن‌های مختلف و متعدد تلاش می‌شود وی به عنوان فردی که مهره جریان انحرافی است معرفی شود و دوستان و همراهان او نیز که هرکدام نماد یک جریان سیاسی مخالف و منتقد دولت در شرایط فعلی هستند، دائماً از انحراف این فرد اظهار نگرانی و ناراحتی می‌نمایند.
از سوی دیگر ادبیات به کار گرفته شده توسط این فرد در بخش‌های مختلف فیلم مبتنی بر ادبیات و گفتمان حاکم بر دولت، رئیس‌جمهور و برخی اطرافیان ایشان است. درنهایت نیز انحرافات و اشکالات فرد فوق‌الذکر برای مخاطب پرده‌برداری شده و او در آخر با ارتکاب قتل، پروژه سیاه‌نمایی مطلق نسبت به یک مهره نزدیک به جریان موهوم انحرافی را تکمیل می‌کند.
به نظر می‌رسد ساخت فیلم مورد اشاره و سپس حساسیت‌های خاص ایجاد شده پیرامون آن که بیشتر به محبوبیت و معروفیت این فیلم کمک می‌کند، بخشی دیگر از پروژه پیچیده القای یک جریان موهوم انحرافی در دولت است که با آغاز سال مهم و سرنوشت‌ساز 91، وارد فاز جدید خود شده است. 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها