صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

بلیت فیلم «محمد رسول الله (ص)» در کدام سینماها 10 هزار تومان است؟ / دلایل افزایش قیمت بلیت از زبان پخش کننده

محمدرضا صابری مدیرعامل شرکت نور تابان در گفتگو با سایت سینماتیکت دلایل گران تر شدن بلیت فیلم «محمد رسول الله» را اعلام کرد.

صابری
محمدرضا صابری مدیرعامل شرکت نور تابان در گفتگو با سایت سینماتیکت اعلام کرد در تهران تنها پردیس های آزادی ، کورش، ملت، چارسو، زندگی و سینما فرهنگ که مجهز به سیستم D-CINEMA هستند بلیت این فیلم را با قیمت 10 هزار تومان می فروشند. همچنین مقرر شده است بهای بلیت در سینماهای ممتاز با قیمت 8 هزار تومان و در سینماهای درجه یک با قیمت 7 هزار تومان به فروش برسد و در روز سه شنبه بلیت با قیمت نیم بهای 5 هزار تومانی در تمامی این سینماها به فروش می رسد.

 صابری در ادامه افزود: بلیت فروشی در شهرستان ها از امروز آغازمی شود و قیمت بلیت تنها در سینما هویزه مشهد 10 هزار تومان می باشد و مابقی سینماها افزایش هزار تومانی در قیمت خواهند داشت. مدیرعامل شرکت نور تابان درباره دلیل افزایش قیمت بلیت گفت: اگرچه تصمیم داشتیم قیمت بلیت های فیلم «محمد رسول الله» را افزایش ندهیم اما بنابر درخواست سینماگران که گفته اند به جای هفت یا هشت سانس باید چهار سانس در یک سالن تعریف کنیم و هر سانس با توجه به تایم 3 ساعته فیلم به اندازه دو سانس عادی زمان میبرد ناچار به افزایش قیمت شدیم. 

محمدرضا صابری در پایان از وضعیت پیش فروش بلیت این فیلم با توجه به اینکه چهارشنبه روز اول اکران محمد رسول الله است ابراز رضایت کرد و فروش افتتاحیه خوبی برای فیلم پیش بینی کرد.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها