صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

فروش بی سابقه افتتاحیه در تهران برای «محمد رسول الله (ص)»

فیلم سینمایی «محمد رسول‌الله(ص)» با فروش 170 میلیونی روز اول اکران خود در سینماهای تهران بی سابقه‌ترین افتتاحیه یک فیلم سینمایی در ایران را رقم زد.

محمد

اکران فیلم سینمایی «محمد رسول‌الله(ص)» ساخته مجید مجیدی در سینماهای تهران و شهرستان چهره خاصی به سینماها بخشید و اقبال خوب مخاطب از سینماهای نمایش‌دهنده‌های این فیلم باعث شد بار دیگر خونی تازه در رگ‌های سینمای ایران جاری شود و این بار خانواده‌های ایرانی به دیدن فیلمی با موضوع کودکی پیامبر می‌روند و شب گذشته (اولین شب اکران) تعدادی از سینماهای نمایش‌دهنده فیلم با سانس فوق‌العاده میزبان علاقمندان به فیلم بودند.

همایون خزاعی فر مدیر فروش شرکت تولید و پخش نورتابان در خصوص اولین امار فروش «محمد رسول‌الله(ص)» گفت: شب گذشته سینماهای آزادی، کوروش،پردیس زندگی و تعدادی دیگر از سینماهای تهران و شهرستان سانس فوق العاده در نظر گرفته‌اند که در نوع خود بی نظیر بود.

وی ادامه داد: تا این لحظه فروش فیلم تنها در یک روز آن هم در سینماهای تهران بیش از 170 میلیون تومان بوده است که بی سابقه ترین رقم فروش افتتاحیه یک فیلم در سینماهای ایران را به خود اختصثاص داده است.

خراعی فر همچنین درباره فروش در شهرستانها نیز توضیح داد:با توجه به اینکه تنها یک روز از اکران گسترده فیلم گذشته است هنوز رقم دقیق فروش در شهرستانها اعلام نشده اما سینماهای مشهد شب گذشته بیش از 20 میلیون تومان فروش داشته‌اند که 14 میلیون از این رقم تنها مختص به سینما هویزه بوده است.

 

 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها