صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

در نشست باشگاه فیلم فرهنگسرای رازی « قندون جهیزیه » ملاقلی پور نقد می شود

باشگاه فيلم فرهنگسراي رازی در نشست خود فیلم سینمایی «قندون جهیزیه» آخرین ساخته علی ملاقلی پور را نمایش داده و با حضور عوامل و منتقدان به بررسی آن می پردازد.

به گزارش روابط عمومي فرهنگسراي رازی، در این نشست که با حضورعلی ملاقلی پور، کارگردان و سایر عوامل فیلم برگزار می شود، سیدناصر هاشم زاده، به نقد و بررسی این اثر سینمایی می پردازد. وحید پناهلو، مجری- كارشناس این نشست خواهد بود.
آیین نمایش و نقد و بررسی فیلم «قندون جهیزیه» چهارشنبه 11 شهریور از ساعت 18 در پردیس سینمایی رازی برگزار می شود.
فیلم «قندون جهیزیه» در سی و سومین جشنواره فیلم فجر حضور داشت و علی ملاقلی پور، سیمرغ بلورین بهترین استعداد جوانان را برای کارگردانی این فیلم دریافت کرد.
«قندون جهیزیه» فیلمی اجتماعی با زمینه طنز است که به رابطه فرهنگ صاحب خانه و مستأجر می‌پردازد. کارگردان و نویسندگی این فیلم برعهده علی ملاقلی پور است. اکبر عبدی، صابر ابر، نگار جواهریان، کریم اکبری مبارکه، افسانه چهره آزاد و مصطفی ساسانی در این فیلم ایفای نقش می کنند.
علاقمندان براي دريافت بليت و كسب اطلاعات بيشتر درباره این نشست مي توانند با شماره 55409549 تماس بگيرند و یا به درگاه اینترنتی razi.farhangsara.ir مراجعه کنید.
پردیس سینمایی رازی در خیابان هلال احمر نرسیده به میدان رازی واقع شده است.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها