صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

قرارداد اکران «360 درجه» و «عاشق ها ایستاده می میرند» ثبت شد/ اکران بامدادی برای «محمد رسول الله»

سخنگوی شورای صنفی نمایش از اکران بامدادی فیلم «محمد رسول‌الله (ص)» خبر داد و گفت: سینماهای دیگر هم می‌توانند از این امکان استفاده کنند.

360 درجه
توضیح داد: مجوز اکران سانس‌های بامدادی فیلم «محمد رسول‌الله (ص)» داده شده و این فیلم تا پاسی از شب نمایش دارد، علاوه بر آن سینماهایی که فیلم‌های دیگر را نمایش می‌دهد نیز می‌توانند لیست خود را به انجمن سینماداران اعلام کنند تا این انجمن نیز اسامی این سینماها را به وزارت ارشاد ارائه کند.

او در پاسخ به این پرسش که این امتیاز برای بقیه فیلم‌ها نیز اختصاص داده می‌شود، گفت: چنین امکانی وجود دارد و سینماهای نمایش‌دهنده دیگر فیلم‌ها می‌توانند در این زمینه اعلام آمادگی کنند.

فرجی درباره مصوبات جلسه امروز شورای صنفی نمایش اضافه کرد: قرارداد فیلم «مزار شریف» برای اکران در گروه استقلال ثبت شد و این فیلم از روز چهارشنبه 18 شهریورماه نمایش داده می‌شود.

به گفته او فیلم «دلتنگی‌های عاشقانه» نیز از 25 شهریورماه در گروه اریکه ایرانیان اکران می‌شود ،ضمن اینکه قرارداد فیلم «360 درجه» در گروه «زندگی» ثبت شد و این فیلم پس از «قندون جهیزیه» در این گروه اکران می‌شود. «عاشق‌ها ایستاده می‌میرند» دیگر فیلمی است که قرارداد آن در جلسه امروز شورای صنفی نمایش ثبت شد و قرار است این فیلم بعد از «دلتنگی‌های عاشقانه» در گروه اریکه ایرانیان نمایش داده شود.

فرجی در پایان درباره احتمال نیم بها شدن بلیت سینماها همزمان با روز ملی سینما (21 شهریورماه) گفت:‌در این باره هنوز تصمیمی گرفته نشده است.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها