صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

واکنش تهیه‌کننده فیلم «محمد رسول الله» به فاجعه منا

به دنبال وقوع حادثه منا و اعلام عزای عمومی از سوی مقام معظم رهبری، شرکت سینمایی "نور تابان" به عنوان تهیه‌کننده و پخش‌کننده فیلم محمد رسول الله(ص) پیام تسلیتی را صادر کرد.

منا
در این پیام تسلیت آمده است:

« فاجعهٔ انسانی مکه مکرمه و کشته و زخمی شدن صد‌ها زائر ایرانی و همچنین مسلمانان سایر کشورهای جهان در مراسم حج محمدی گام تمامی مسلمانان را در روز عید قربان تلخ کرده است و عید آنان را به عزا تبدیل کرده است.

حرم و شهری که بعد از بعثت پیامبر گرامی اسلام(ص) باید خانه امن الهی باشد امروز به دلیل مدیریت غلط و غیرالهی حکام سعودی شاهد فجایعی همچون منا است. اتفاقاتی که در روز پنجشنبه دوم مهرماه و پیش از آن رخ داد نشانه کاملی از بی‌کفایتی حکام سعودی در میزبانی از مسلمانان و پیروان راستین حضرت محمد (ص) است.

شرکت سینمایی نور تابان به عنوان تهیه کننده و پخش کننده فیلم محمد رسول الله(ص) و همچنین سایر سازندگان این فیلم این مصیبت عظما را به مقام معظم رهبری(مدظله‌ العالی )، ملت مسلمان ایران و تمامی کشورهای مسلمان و خانواده‌های داغدار زائران جان باخته در حادثه منا تسلیت می‌گوید و از خداوند برای آنان طلب آمرزش می‌کند.»

همچنین در خبری جداگانه میزان فروش این فیلم تا روز جمعه 3 مهر اعلام شد بر این اساس میزان فروش فیلم محمد رسول الله (ص) در روز چهارشنبه 1 مهرماه در تهران 58 میلیون تومان و در شهرستان 98 میلیون تومان بوده است.

میزان فروش این فیلم در روز پنجشنبه 2 مهر ماه در تهران 150 میلیون تومان و در شهرستانها بیش از 180 میلیون تومان بوده است .

فروش این فیلم تاکنون از مرز 7 میلیارد تومان عبور کرده است.

فیلم محمد رسول الله (ص) به کار گردانی مجید مجیدی از 5 شهریور در 40 سینمای تهران و 89 سینمای شهرستان در حال اکران است.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها