صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

نسخه دوبله "درخت زندگی" در سینما فرهنگ اکران می‌شود

 مدیر سینما فرهنگ ضمن اعلام آغاز اکران عمومی فیلم "درخت زندگی" از 12 فروردین ماه در سالن بصورت زیرنویس از اکران نسخه دوبله آن از هفته آینده خبر داد.

 

علی هیربد مدیر سینما فرهنگ گفت: پیش از این قرار بود اکران عمومی این فیلم از نهم فروردین‌ماه آغاز شود و به همین دلیل ما از ابتدای نوروز 91 در سردر سینما از پوستر این فیلم استفاده کردیم. اما فیلم با تاخیر و از روز 12 فروردن ماه به روی پرده رفت.

وی افزود: هم اکنون "درخت زندگی" در سانس 22:10 در سالن شماره دو سینما فرهنگی برای علاقمندان اکران عمومی می‌شود. در حال حاضر نسخه زیرنویس شده این فیلم به نمایش در می‌آید و طبق هماهنگی‌های انجام شده از هفته آینده نسخه دوبله "درخت زندگی" در این سالن اکران خواهد شد.

"درخت زندگی" آخرین ساخته ترنس مالیک با بازی برد پیت، شان پن و جسیکا چاستین داستان خانواده‌ای در جنوب آمریکا در دهه 1950 را روایت می‌کند. این فیلم برنده نخل طلای جشنواره کن سال 2011 بود و در جشنواره گلدن گلوب و هشتاد و چهارمین دوره مراسم جوایز اسکار در سه رشته نامزد دریافت جایزه بود.

همچنین این فیلم برنده جوایز اصلی حلقه منتقدان فیلم سال فرانسیسکو، انجمن منتقدان تورنتو، انجمن منتقلدان شیکاگو، انجمن منتقدان لس آنجلس، انجمن منتقدان نیویورک و... بوده است.

برد پیت که یکی از تهیه‌کنندگان "درخت زندگی" است، در این فیلم نقش پدر سختگیر سه پسر از خانواده‌ای متوسط را بازی می‌کند که می‌خواهد به آنها یاد بدهد که منظم و سرسخت باشند اما در شرایطی به تدریج ایمان خود را به دنیای مادی و شغلش در یک کارخانه از دست می‌دهد.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها