صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

افتتاحیه «یاس» در بام رامسر/ ۳ سینمای مازندران تجهیز شدند

معاون مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان مازندران بیان کرد سه سالن سینمای رامسر، تنکابن و چالوس برای حضور در جشنواره فیلم «یاس» به سیستم دیجیتال تجهیز شد.

یاس
 صفر قاسمی معاون مدیر کل فرهنگ و ارشاد استان مازندارن و مدیر اجرایی سومین جشنواره بین المللی فیلم «یاس» در مازندران گفت: سومین جشنواره فیلم «یاس» به میزبانی استان مازندران و شهرستان رامسر از روز شنبه ۱۱ مهر ماه آغاز و تا پنجشنبه ۱۶ مهر ماه ادامه دارد و آثار حاضر در جشنواره در سه سینمای رامسر، تنکابن و چالوس نمایش داده می شوند.

وی با اشاره به اینکه ۶۰ فیلم در طول هفته برگزاری این جشنواره در سینماهای غرب مازندارن به نمایش گذاشته می شود، بیان کرد: آثار حاضر در سومین جشنواره فیلم «یاس» علاوه بر سینماها، در پارک ها، مجتمع های فرهنگی هنری و دانشگاه های منطقه نیز نمایش داده می شود.

مدیر اجرایی جشنواره فیلم «یاس» در مازندران درباره چگونگی برگزاری مراسم افتتاحیه و اختتامیه این جشنواره بیان کرد: مراسم افتتاحیه سومین جشنواره فیلم «یاس» یازدهم مهر ماه ساعت ۱۷ در بام رامسر برگزار و مراسم اختتامیه جشنواره در فضای باز کنار دریا برپا می شود.

وی توضیح داد: تبلیغات عمومی، بیلبوردها و پیامک های تلفنی از جمله مواردی است که برای اطلاع رسانی عموم مردم برای حضور در این جشنواره در نظر گرفته شده است. همچنین تهیه بلیت برای عموم مردم برای حضور در این جشنواره کاملا رایگان است.

معاون مدیر کل فرهنگ و ارشاد استان مازندارن تاکید کرد: استانداری، فرمانداری، شهرداری و اداره ارشاد استان مازندران در تلاش هستند تا جشنواره فیلم «یاس» در این استان باقی بماند زیرا با حضور این جشنواره در مازندران چراغ سینما در این استان روشن شده است.

قاسمی در پایان با اشاره به سینماهای استان مازندران گفت: هر سه سالن سینمای رامسر، تنکابن و چالوس برای برگزاری جشنواره فیلم «یاس» به سیستم دیجیتال مجهز شده‌اند. هر کدام از سالن ها نزدیک به ۵۰۰ نفر ظرفیت دارد که آماده میزبانی از حاضران در این جشنواره هستند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها