صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

سهیلی: قطعا از عاملان کاهش سالن‌های «گشت ارشاد» شکایت می‌کنم

 سعید سهیلی گفت: قطعا از عاملان کاهش سالن‌های سینمایی فیلم «گشت ارشاد» شکایت می کنم و پیگیر شکایتم خواهم بود. کارگردان فیلم سینمایی «گشت ارشاد» در گفت و گو با خبرنگار سینماپرس اظهار کرد: من اولین شکایت خود را بابت این ضربه روحی و معنوی که به من و خانواده ام وارد شد، پیش خدا بردم و در آن دنیا نتیجه اش را از خدا پیگیری می کنم.

وی ادامه داد: امیدوارم مدیران حوزه هنری و شهرداری خسارت این ضرر را از جیب مبارک خود پرداخت کنند چرا که تصمیم آن ها اشتباهی شخصی بوده است و نباید از بیت المال به دلیل این تصمیم اشتباه شخصی خسارت پرداخت شود.

سهیلی پیش از این گفته بود: من از معترضان خیابانی و یا افرادی که به فیلم نقد داشتند، ناراحت نیستم و تنها دلخوری ام از سازمان هایی همچون شهرداری، حوزه هنری و سازمان تبلیغات اسلامی است که دایه سینماداری و همفکری با اهالی سینما و کارگردانان را دارند و برای آن ها مراسم و بزرگداشت برگزار می کنند. آنها نباید از روی احساسات برخورد می کردند و برخلاف قانون فیلم را از پرده سینماها پایین می‌کشیدند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها