صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

«کاتاتونیا» با شهاب حسینی و رویا نونهالی به پایان رسید

حامد اسلامی از پایان فیلمبرداری «کاتاتونیا» با بازی رویا نونهالی و شهاب حسینی خبرداد.

فیلم
 حامد اسلامی که «کاتاتونیا» را به عنوان اولین تجربه سینمایی خود جلوی دوربین برده است در این‌باره گفت: فیلمبرداری «کاتاتونیا» به تازگی به پایان رسیده و به زودی مراحل فنی آن آغاز می شود.

وی بیان کرد: شهاب حسینی و رویا نونهالی از جمله بازیگران «کاتاتونیا» هستند و علاوه بر آنها، هنرمندان دیگری چون مهدى كريمى، آماندا آزاد، اميد خاكدان، سميع والى و اسد نجفى در این فیلم بازی کرده‌اند.

این کارگردان جوان که پیش از این فیلم های کوتاهی چون «ری اکشن»، «اورانیوم» و «شانزلیزه پارک» را جلوی دوربین برده است، ادامه داد: محمد آلادپوش تنظیم نور صحنه این فیلم را برعهده داشته و محمد نورانی به عنوان فیلمبردار در کنار ما حضور داشت، همچنین جعفر علیان صدابردار و یوحنا حکیمی طراح گریم از دیگر عوامل این فیلم سینمایی هستند.

اسلامی در پایان با اشاره به داستان «کاتاتونیا» گفت: «کاتاتونیا» قصه اى از سه بيمار روانى است كه در فضاى سلول های خود با يكديگر به مناظره مي‌پردازند. پزشک معالج نیز از درون دوربين با سه بيمار مكالمه دارد و در پى اكتشافاتى، پى به حقايقى می برد.

«کاتاتونیا» با دوربین بلک مجیک ساخته شده است.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها