صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

مهلت ارسال فیلم به جشنواره «سینما حقیقت» اعلام شد

مهلت ارسال آثار مستندسازان متقاضی برای حضور در دو بخش مسابقه ملی و جایزه شهید آوینی نهمین جشنواره بین المللی«سینما حقیت» ۱۵ مهرماه به پایان می رسد.

 
آخرین فرصت برای ثبت‌نام اینترنتی و تحویل فیلم به دبیرخانه نهمین دوره جشنواره بین‌المللی «سینماحقیقت»، عصر فردا چهارشنبه ۱۵ مهرماه به پایان می رسد و این مهلت تمدید نخواهد شد.

مستندسازان متقاضی می بایست اطلاعات آثار مستند خود را بر وب‌سایت جشنواره «سینماحقیقت» به نشانی www.irandocfest.ir ثبت کنند و پس از دریافت کد رهگیری از فرم تکمیل‌ شده پرینت گرفته و پس از امضای تهیه‌کننده همراه با نسخه DVD فیلم و عکس‌های صحنه فیلم و کارگردان، به دبیرخانه جشنواره تحویل دهند.

علاقه مندان شرکت در بخش ویژه‌ «جایزه شهید آوینی» نیز باید هنگام پُر کردن فرم اینترنتی شرکت در جشنواره «سینماحقیقت» حتما گزینه‌ «جایزه شهید آوینی» را تایید کنند.

مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی سازمان سینمایی کشور، نهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» را طی روزهای ۲۲ تا ۲۸ آذرمـاه ۱۳۹۴ و با شعار «حقیقت بهترین راهنماست» که از فرمایشات حضرت علی(ع) است، در شهر تهران برگزار خواهد کرد.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها