صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

حضور «فصل فراموشی فریبا» در جشنواره «شیکاگو» آمریکا

فیلم «فصل فراموشی فریبا» به كارگردانی و تهیه كنندگی عباس رافعی در ششمین دوره جشنواره بین المللی فیلم های جنوب آسیایی «شیکاگو» که در آمریکا برگزار می شود، حضور دارد.

 

جشنواره «شیکاگو» آمریکا به منظور کشف فیلم های جدید با ایده های درخشان آمیخته با فرهنگ شرقی توام با ساختار کلاسیک و به منظور معرفی فرهنگ مردم جنوب آسیا به تماشاگران آمریکایی بنیانگذاری شده است که امسال از سینمای ایران فیلم «فصل فراموشی فریبا» در این جشنواره سینمایی حضور دارد.

جشنواره فیلم های جنوب آسیایی «شیکاگو» که به همت شهرداری شیکاگو و مرکز فرهنگی شهر و دفتر فیلم «شیکاگو» برگزار می شود و امسال فیلمسازان سینمای هند با ۶ فیلم در این دوره از جشنواره با فیلمسازان دیگر آسیایی به رقابت می پردازند.

هفته گذشته فیلم «فصل فراموشی فریبا» در جشنواره «یونیورسال» آمریکا موفق به کسب جوایز اصلی بهترین فیلم سینمایی و بهترین بازیگر زن این جشنواره شد. پیش از این نیز این فیلم سینمایی در جشنواره رومانی موفق به دریافت جایزه بهترین فیلم سینمایی شده بود.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها