صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

"نارنجی‌پوش" و "من مادر هستم" گزینه‌های اکران دوم نوروز هستند

فیلم‌های سینمایی "نارنجی‌پوش" و "من مادر هستم" از گزینه‌های اکران دوم نوروز هستند.

نارنجی‌پوش
 پخش این دو فیلم برعهده فیلمیران است و در حال رایزنی برای انتخاب یکی از آثار برای اکران نوروز 91 است. البته پس از اعلام مدیر اداره کل نظارت و ارزشیابی ارشاد در ایام نوروز برای جایگزینی "نارنجی پوش" به جای یکی از دو فیلم "خصوصی" و "گشت ارشاد"، این موضوع با مخالفت کارگردان روبرو شد.

نارنجی‌پوش نوشته مشترک مهرجویی و وحیده محمدی‌فر بر اساس طرحی از وحیده محمدی‌فر داستان حامد آبان عکاس حرفه‌ای مجلات و روزنامه‌ها است که با خواندن کتابی چنان تحت‌تاثیر پالایش محیط زیست و مبارزه با آشغال‌‌زایی می‌شود که با لباس نارنجی مخصوص رفتگران به شهرداری می‌پیوندد و با عنوان نارنجی‌پوش لیسانسه به شهرت می‌رسد اما اعتبار و محبوبیت حامد زندگی خصوصی و خانوادگی او را با سیلی از فراز و نشیب‌های عاطفی تند و ناگهانی به سمت و سویی دیگر می‌برد.

نقش اصلی این فیلم یعنی این عکاس را حامد بهداد در نخستین همکاری خود با مهرجویی بازی می‌کند. لیلا حاتمی، طناز طباطبایی، فردوس کاویانی، همایون ارشادی، اردشیر رستمی، امید روحانی، محمدجوادجعفرپور، مهیار پورحسابی، کامشاد کوشان، علی عابدینی، کیانوش گرامی، سیمون سیمونیان، علی اصغر طبسی، فرهنگ سروری، اکبر محمدی‌فر، پروین میکده، امیر سیدی ، فرامرز روشنایی، شاهین جعفری، علیرضا حائری، امید علیمردانی، محمدرضا جعفرپور و میترا حجار بازیگران "نارنجی پوش" هستند.

بازیگران "من مادر هستم" ساخته فریدون جیرانی که  شنیده می‌شود با ممیزی‌هایی روبرو شده‌است هم عبارتند از باران کوثری، حبیب رضایی، فرهاد اصلانی، امیر حسین آرمان، ناصر طهماسب، پروین ملکی، هدایت الله سجادی، آرمان صورتگر، کریم عباسی... و پانته‌آ بهرام با حضور هنگامه قاضیانی در نقش ناهید مشرقی. داستان فیلم درباره یک خانواده طبقه متوسط است که در شرایط بحرانی به بررسی و ارزیابی زندگی خود می‌پردازند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها