صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

معاون سينمايي حوزه هنري خوزستان گفت: خوزستان اولين استان كشور بعد از تهران است كه بليت فروشي اينترنتي را در سينماهاي حوزه هنري راه‌اندازي كرده است

 مجتبی آقاكوچك‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) در خوزستان بيان كرد: در سينماهاي اكسين، قدس و بهمن اهواز شهروندان مي‌توانند از طريق سايتwww.cinematicket.ir  بليت هر فيلمي كه در گيشه است را خريداري كنند.

 

وي افزود: قابليت ديگر اين سايت اين است كه مشخصات فيلم‌ها را نشان مي‌دهد و علاقه‌مندان مي‌توانند فيلم و مشخصات آن، سينماي مورد نظر و سانس فيلم‌ها را مشاهده كنند.

 

معاون سينمايي حوزه هنري خوزستان خاطرنشان كرد: سيستم فروش اينترنتي بليت سينماها ابتدا در تهران و بعد از آن در خوزستان انجام شد و به تدريج در بقيه استان‌هاي كشور هم راه‌اندازي مي‌شود.

 

او ادامه داد: امكان خريد اينترنتي بليت سينماهاي حوزه هنري خوزستان از يك هفته قبل از عيد نوروز راه‌اندازي شد و در ايام عيد نيز انجام مي‌شد و بعد از تعطيلات عيد نوروز هم ادامه دارد.


دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها