صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

به کانال رسمی اخبار «سینماتیکت» در تلگرام بپیوندید

چندی پیش اپلیکیشن «تلگرام» اقدام به راه اندازی کانال‌های عمومی کرد بر همین اساس «سینماتیکت» اقدام به بهره برداری از این امکان جدید در نرم افزار «تلگرام» با نام «کانال» یا Channel کرده است تا به ساده ترین شکل ممکن و در کوتاه ترین زمان، اهم اخبار و رویداد های مهم را در اختیار کاربران و مخاطبان همیشه همراه خود قرار دهد.

سینماتیکت در کانال تلگرام خود قصد ارسال آخرین اخبار سایت، معرفی فیلم های جدید، سانس های فوق العاده و تخفیف دار، پیشنهادات ویژه و اطلاعیه های سینماتیکت را دارد .
در این میان نکته ای که بسیار مورد توجه قرار گرفته است، حجم و میزان انتشار مطالب در این کانال می باشد که بر این اساس، این شاخص به گونه ای مد نظر قرار گرفته است که ضمن آگاهی مخاطبان از مهمترین تحولات و اخبار روز و باز نشر مطالب جذاب از سایر رسانه ها، کمترین میزان پیام در طول روز با کیفیت بالا به دست مخاطبان برسد.

اگر از پیام رسان تلگرام استفاده می‌کنید همین حالا به کانال سینماتیکت بپیوندید. برای این کار کافی است بر روی لینک زیر کلیک و یا در مرورگر گوشی همراه خود لینک زیر را بنویسید:

https://www.telegram.me/cinematicketorg

* لازم به ذکر است برای استفاده از این قابلیت بایستی حتما اپلیکیشن تلگرام گوشی همراه خود را به آخرین نسخه به روزرسانی نمایید .

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها