صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

فشار به شهرداری برای رفع اشکالات سینما آزادی

رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران در مورد نداشتن پایان کار ساختمان سینما آزادی توضیحاتی را ارائه کرد.

آزادی

اقبال شاکری  درمورد نداشتن پایان کار ساختمان سینما آزادی با بیان اینکه هنگامی که این موضوع را شنیدم جا خوردم! گفت: تمامی ساختمان‌هایی که جمعیت انبوه از آن استفاده می‌کنند باید تمام نکات ایمنی و فنی مهندسی را رعایت کنند.

وی با بیان اینکه سینما آزادی یکی از برجسته ترین سینماهای پایتخت است، ادامه داد: باید شورای شهر به شهرداری و سازندگان این سینما فشار آورد تا اشکلات موجود رفع شود.

شاکری با اشاره به اینکه باید اشکالات موجود در تست‌های آتش نشانی این ساختمان رفع و انجام شود، گفت: یکی از بزرگترین اشکالات ساخت ساختمان های بلند این است که با سرعت شدید اقدامات سفت کاری انجام می شود و زمانی که به انجام کارهای سیستمی می رسند همه کارها می ماند! و به همین دلیل شاهد هستیم ساختمان‌ها تا سالها پس از بهره برداری پایان کار ندارند.

وی با بیان اینکه کسب استانداردهای اطفاء حریق بسیار مهم است، ادامه داد: نباید ساختمان‌هایی که توسط شهرداری ساخته می‌شوند دچار این مشکل باشند و برهمین اساس شهرداری تهران باید هرچه زودتر نسبت به رفع مشکلات اقدام کند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها