صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

«خنده ضبط شده» بهار ۹۵ کلید می خورد/ حضور تصادفی در یک خانه

کاوه سجادی حسینی کارگردان سینما از ساخت فیلم سینمایی «خنده ضبط شده» در فصل بهار و در منطقه سیاهکل و دیلمان خبر داد.

 

کاوه سجادی حسینی کارگردان سینمااشاره به اینکه در حال حاضر مشغول همکاری با پروژه جدید اصغر فرهادی به نام «فروشنده» است، گفت: با توجه به همکاری من با اصغر فرهادی، فکر می کنم تا پایان این پروژه نمی توانم کار جدیدی را در دست بگیرم.

وی با بیان اینکه یک فیلمنامه جدید برای ساخت در دست دارد، توضیح داد: «خنده ضبط شده» نام فیلمنامه ای است که نگارش آن را با همکاری علی عطایی برعهده داشتم.

کارگردان فیلم سینمایی «بوفالو» تاکید کرد: «خنده ضبط شده» داستان یک زن و مرد است که تصادفا در یک خانه مدتی را در کنار هم زندگی می کنند.

سجادی حسینی در پایان صحبت هایش بیان کرد: این پروژه سینمایی ۳ بازیگر اصلی دارد که شامل ۲ مرد و یک زن است. «خنده ضبط شده» بهار ۹۵ در منطقه سیاهکل و دیلمان جلوی دوربین می رود.

سجادی حسینی کارگردانی فیلم هایی چون «شب، بیرون» و «بوفالو» را بر عهده داشته است. وی سال هاست به عنوان دستیار کارگردان با فیلمسازان بسیاری همکاری داشته است و در حال حاضر نیز به عنوان دستیار کارگردان در جدیدترین فیلم اصغر فرهادی همکاری می کند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها