صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

فیلمی متفاوت در ژانر وحشت می‌سازم/ «شب‌رو» با صحنه‌های زمستانی

پولاد کیمیایی با اشاره به پروژه جدید سینمایی خود بیان کرد تا یک ماه آینده پیش تولید «شب رو» در ژانر وحشت آغاز می شود.

 

پولاد کیمیایی بازیگر سینما که به دنبال ساخت اولین پروژه سینمای خود است او گفت: در حال حاضر در حال نگارش فیلمنامه جدیدی هستم که می تواند برای سینمای ایران بسیار جذاب باشد. فیلمنامه این اثر که «شب رو» نام دارد تقریبا به پایان رسیده و به زودی برای درخواست پروانه ساخت اقدام می کنم.

وی با اشاره به موضوع این فیلم سینمایی توضیح داد: «شب رو» در ژانر وحشت ساخته می شود و می توان آن را یک کار بسیار متفاوت در سینمای ایران دانست.

این بازیگر سینما و تلویزوین تاکید کرد: «شب رو» یک فیلم زمستانی است که در تلاش هستم بلافاصله بعد از دریافت پروانه ساخت آن را جلوی دوربین ببرم. در حال حاضر با یکی از تهیه کنندگان دوست داشتنی سینمای ایران به توافق رسیده ام تا تهیه کنندگی این اثر سینمایی را برعهده گیرد.

وی با اشاره به نام این اثر سینمایی بیان کرد: در حال حاضر نام این پروژه را «شب رو» در نظر گرفته ام، اما قطعا نام آن تغییر می کند.

کیمیایی در پایان گفت: پروژه «شب رو» جایگزین «معکوس» پروژه قبلی من شده است و با توجه به مشکلاتی که برای «معکوس» پیش آمد، زمان ساخت این پروژه سینمایی هنوز مشخص نیست.

پولاد کیمیایی پیش از این در تلاش بود تا پروژه سینمایی «معکوس» را جلوی دوربین ببرد، اما به دلیل بروز برخی از مشکلات از جمله انصراف تهیه کننده، این پروژه متوقف شد.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها