صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

پردیس ملت فردا میزبان عوامل فیلم «پدر آن دیگری» می‌شود

عوامل و بازیگران فیلم «پدر آن دیگری» به کارگردانی یداله صمدی فردا شب ۲۶ آبان برای تماشای فیلم در کنار مردم به پردیس ملت می روند.

پدر آن دیگری
اکران مردمی فیلم «پدر آن دیگری» شامگاه سه شنبه ۲۶ آبان ساعت ۲۰:۴۵ با حضور بازیگران و عوامل فیلم در پردیس سینمایی ملت برگزار خواهد شد.  

جمشید مشایخی، یداله صمدی، حسین یاری، جعفر والی، افسانه بایگان، الهام حمیدی، سام درخشانی، بنفشه صمدی، سلمان فرخنده، سعید کریمی و مهدیار عزیزی از جمله هنرمندانی هستند که فردا شب با مردم به تماشای فیلم «پدر آن دیگری» می نشینند.

«پدر آن دیگری» داستان جوانی به نام شهاب است که در بیستمین سالروز تولدش با دیدن عکس‌هایی از دوران کودکی، خاطرات آن روزها را از نظر می گذراند. او در دوران کودکی برای مقابله با بی توجهی خانواده و سرکوفت های پدرش مبنی بر این که خنگ است تصمیم می گیرد صحبت نکند. از همین روز تا سن مدرسه همه گمان می بردند که شهاب خنگ و عقب افتاده است و قادر به تکلم نیست تا اینکه روزی مادربزرگ پی به راز شهاب می برد ... .

حسين ياري، هنگامه قاضياني، بنفشه صمدي، مريم سعادت، افشين نخعي، رامونا شاه، سعيد کريمي، اکبر عبدي، جمشيد مشايخي، ثريا قاسمي، فريده سپاه منصور، شمسي فضل الهي، محمد ابهري، سلمان فرخنده، مهديار عزيزي، پارسا مشيري، سينا محمدي فر و آروند کريمي در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها