صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

تازه ترین اطلاعات از «قاتل اهلی» فیلم جدید مسعود کیمیایی

«قاتل اهلی» مسعود کیمیایی به زودی وارد مراحل تولید می شود.

قاتل اهلی
منصور لشگری قوچانی تهیه‌کننده فیلم تازه کیمیایی شد. «قاتل اهلی» در حالی وارد مرحله پیش‌ تولید شده که لشگری قوچانی تهیه‌کنندگی این فیلم را به‌عهده گرفته است. از «سربازهای جمعه» که محصول هدایت فیلم بود، به این سو کیمیایی همواره خود در مقام تهیه‌کننده آثارش ظاهر شده است

فيلم «قاتل اهلی» بیست و هشتمین فیلم بلند مسعود کیمیایی است. فیلمی که به گفته کیمیایی هیچ شباهتی به آثار ساخته شده‌اش ندارد، به این ترتیب باید انتظار تماشای تصویری تازه از کیمیایی را داشته باشیم. «قاتل اهلی» مثل دیگر آثار سازنده‌اش درامی اجتماعی است. درامی که در تهران امروز می‌گذرد و به گفته کیمیایی فیلم پرهزینه‌ای هم نیست. کیمیایی این روزها بازنویسی فیلم‌نامه را انجام می‌دهد و در حال انتخاب عوامل فیلمش نیز هست. یکی از شخصیت‌های اصلی «قاتل اهلی» خواننده است و احتمال دارد کیمیایی برای این نقش از یک خواننده حرفه‌ای استفاده کند. منصور لشگری قوچانی که تهیه‌کننده فیلم کیمیایی شده پیش از این «خط ویژه» و «عصر یخبندان» را با مصطفی کیایی و «کوچه بی‌نام» و «هفت ماهگی» را با هاتف علیمردانی کار کرده است.

بازی پولاد فصل مشترک چند فیلم اخیر کیمیایی بوده است ولی این بار خالق «قیصر» و «گوزن‌ها» فرزندش را مقابل دوربین هدایت نخواهد کرد. پولاد کیمیایی دیروز در صفحه شخصی‌اش نوشت: متاسفانه نمی‌توانم در فیلم تازه پدرم بازی کنم چون قراردادی با یک پروژه بسته‌ام که مانع این همکاری دیرینه شده و برخلاف میل باطنی‌ام در «قاتل اهلی» بازی نمی‌کنم.

مسعود کیمیایی جدای از این‌که یکی از نام‌های پرافتخار تاریخ سینمای ایران است، یکی از حرفه‌ای‌ترین فیلم‌سازان ما نیز به شمار می‌آید. فیلم‌سازی که از جوانی تا به امروز همواره در بخش‌خصوصی کار کرده، معمولاً فیلم‌هایش را با سرعت می‌سازد. او به‌عنوان کارگردان می‌داند که دقیقاً چه می‌خواهد و سرعت عملش سرصحنه بالاست. احتمال اینکه این فیلم در فرصت باقی مانه اندک تا جشنواره فیلم فجر به اتمام نرسد وجود دارد اما معمولا کیمیایی با سرعت عمل بالایی فیلمهایش را می سازد و باید دید آیا «قاتل اهلی» به جشنواره فیلم فجر می رسد یا خیز.جشنواره ای که همیشه با حضور کیمیایی پر رونق تر نیز برگزار شده است.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها