صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

گزارش تصویری نشست سریال «شهرزاد» در پردیس ملت + حواشی/ قسمت ششم امروز منتشر می شود

نشست خبری سریال شهرزاد با حضور بازیگران این سریال ، خبرنگاران ، مهمانان و تعداد زیادی از مردم همراه بود که حاشیه هایی را در برداشت.

 نشست نقد و بررسی سریال شهرزاد شامگاه 1 آذر ماه 94 با حضور ترانه علیدوستی ، پریناز ایزدیار ، علی نصیریان ، حسن فتحی ، گلاره عباسی ، امیرحسین رستمی و دیگر عوامل این فیلم  در پردیس سینما گالری ملت برگزار شد.


در ادامه تعدادی از خبرنگاران از جو حاکم ناراضی بودند و اعتراض کردند . برنامه تا مدتی قطع شد اما دوباره با همان کیفیت و بی نظمی از سر گرفته شد.

از دیگر حواشی این مراسم می توان به سکویی اشاره کرد که قرار بود عوامل فیلم بر روی آن حاضر شده و پاسخگوی سوالات خبرنگاران باشند اما بعد از چند دقیقه، وقتی علی نصیریان ، حسن فتحی ، سعید قطبی زاده و نغمه ثمینی و سید هادی رضوی روی سن حاضر شدند ، سکو شکست و سن فرو ریخت و حاضران مجبور به ترک آنجا شدند و ادامه مراسم را ایستاده ادامه دادند!
 

متاسفانه به دلیل این بی نظمی ها و اجازه ورود افراد متفرقه به مراسم و همهمه بیش از حد ، همه از جمله بازیگران و خبرنگاران دچار کلافگی شدیدی شده بودند.

همچنین قسمت ششم سریال «شهرزاد» برای حاضرین به نمایش درآمد که این قسمت امروز در شبکه نمایش خانگی پخش خواهد شد.

گزارش تصویری این نشست را در ادامه ببینید:

                  

                  
گزارش تصویری از: الهام احمدی
گزارش حواشی از: سایت سیمرغ

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها